Hotelli broneeringu tühistamine ja uuesti sama bookingu tegemine parema hinnaga

Broneerisin hotelli nende kodulehel teatud hinnaga ja maksin krediitkaardiga ka ära, tingimustes on tühistamine lubatud ilma trahvita.

Nüüd avastasin, et hind on OLULISELT langenud.

Kas keegi on kunagi tühistanud olemasolevat broneeringut, et teha uus samas kohas, aga odavama hinnaga.

Saaksin broneerida, kasutades abikaasa meili ja krediitkaarti, aga perekonnanimi ja muu on ikka sama.

Kas sellest võiks mingi probleem tekkida, kas hotell seob need asjad ära?

Kõik on ju JOKK, mida sa põed?

Olen nii pidevalt teinud ja pole küll mingeid probleeme olnud. Rekord vist isegi 3tühistamist ja uuesti bronnimist 1 hotelli kohta

Priben, kas iga kord oli ka reaalselt hotellile makstud ja iga kord ootasid raha tagasimakse ära või oli kolmekordne summa mingil hetkel hotelli käes, kuni esimene ja teine makse tagasi tilkusid? Booking comis on küll tühistamine ja uus broneerimine tavalised, aga seal raha ei liigu, kaardi andmed on ainult juhuks, kui klient ei ilmu. Kas ei ole ohtu, et (väiksemas) hotellis paistab raha mitmekordne laekumine silma ja rakendatakse reeglit, et soodushind on uutele tellimustele?

Päris paljudes hotellikettides on ka hinnagarantii. Leiad kusagilt mujalt broneerides samaks ajaks samaväärse hotellitoa samasse hotelli odavamalt ja vahe kompenseeritakse. Seega "kind of normal" värk.

Tavaliselt teen sellise bronni kus tühistamine tasuta ja raha ka ette ei võeta aga vist korra-paar olen teinud ka siis kui mingi 1 öö raha on maha läinud. Enne panen uue,parema hinnaga kinni ja siis loobun eelmisest.Pole probleemi olnud.

Teemaalgatajale: ära pabista ja tee rahumeeli uus bronni. Kui vana tingimustes on kirjas, et saad tühistamisel raha tagasi, siis nii ka läheb. Igaks juhuks võta südame rahustuseks paberile välja trükitud uue broneeringu kinnitus kaasa. Kui peakski mingi teema tekkima, näita paberit ja korralda kohapeal skandaal ja nõua moraalset hüvitist :) Ise olen tühistanud igasugu broneeringuid kohe hulgi. Mõnel juhul teinud ka uued asemele. Pole kunagi mingit probleemi tekkinud.