Hotellisoovitusi Ubudis, palun

Tere, Vaatasin vanade postituste hotellisoovitused olid paari aasta tagused. Palun jagage oma värskemat infot ilusa ja indoneesiapärase, st karakteriga majutusasutuste kohta Ubudis. Võiks olla 3-4 tärni või ilma tärnideta pereettevõte. Oluline on soe vesi, konditsioneeri olemasolu, maitsev toit (vähemalt ümbruskonnas), ilusad vaated loodusele.

Tänud!

Pidades silmas, et antud asutus on eksisteerinud juba aastakümneid kipun arvama, et 3 aastaga ei ole see koht alla käinud. Kõik muud soovitud tingimused on siin olemas. http://ketutsplace.com

siis tea, et viimane võimalus seda teha oli 2007 aastal kuna rohkem võimalusi see ei anna kui 2005, 2006 ja 2007 aastaks ehk siis see küll liiga hästi toimivat muljet ei jäta.

Sedand küll, samas kui huvi on, siis võib meili teele panna. 2006.a. suvel jättis küll väga asjaliku mulje. Õhtused söögiajad ja sõbralik pererahvas.

On see, et kuna praegu elan rannast 500m, siis see ei ahvatle.

oskab soovitada veel mõnda kohta peale Ketut's Place? Tänud!

Cendana Resort and Spa Hotel. 2009 veebruar. Toredad toad 2k, vaikne tagaaed peatänava ääres /monkey forest rd/, paindlikud inimesed. Hind vist 55usd. Me bukksisime paar päeva varem internetist. Mulle tundus et naisele spa ka meeldis. ise ujusin puhkuseks basseinis. Turg on 5 min jalutada ja sinna peab minema kell 5.00!

Ise ei reisinud küll perega, aga peatusin atmosfäärikas kohas nimega Ubud Terrace Bungalows. Asub see ühe peamise tänava ääres, ahvide metsa lähistel (Monkey Forest Road, Ubud). Tegu on kahekorruseliste bali stiilis majadega, kus igas majas on neli numbrituba. Majad ise on lopsaka looduse sees ja kogu kompleksi juurde kuulus ka üks mitte liiga suur bassein. Kompleks on pigem väike ja nii ei teki seal mingit "kombinaadi" tunnet.

Kui tegu on nelja inimesega oleks hea toad võtta üksteise kõrvale, sest nii saab kergesti koos hommikust süüa või vastastikku külas käia, sest kõrvuti tubasid ühendab avatud terass/rõdu.

Maksin baldahiinvoodiga ja hommikusöögiga toa eest alla 200 krooni ühe öö eest. Hommikusöök serveeriti igale külalisele otse numbritoa rõdule.

Muidugi leiab Ubudist ka igasugu tärnitatud butiikhotelle, kust oodata tärnidele vastavat teenindust, erinevaid protseduure ja muud sellist. Selliste soovide korral jaab Ubud Terrace Bungalows ilmselt veidi lahjaks lahenduseks. Küll aga sobib see hästi ränduritele, kes on peale pikka teed otsustanud end veidi premeerida.

Kes Ubudist voi Balist rohkem huvitatud, võib lugeda lisaks blogist www.marikatom.blogspot.com (vali teemaks Bali). Samuti leiab sealt ka lingi fotodeseeriatele, mis tehtud Balil.