http://www.reisima.net/

Hei,

teema oli kord siin üleval, aga vastuseid ei olnud. Et kas keegi on kasutanud? Tundub kahtlane...

http://www.reisima.net/

1
23
...
9

Jah, sooviks ka infot, kes on käinud. Hinnad on kuidagi väga soodsad...

0
0

Tegin eile päringu, aga tänaseks pole keegi veel vastanud.

0
0

Vaatan, et teemapüsititaja pole ikka veel vastust saanud. Mind ennast huvitaks ka, kas kellelgi on selle reisibürooga kogemusi?

0
0

http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=25&t=235583&a=1 Leidsin kord netist sellise kommentaari ja see julgustas.

Hetkel oleme ise oktoobri lõpus selle firmaga minemas. Pole vist päris õige öelda, et "selle firmaga", kuna päris klassikaline reisibüroo ta ei ole. Lennu- ja hotellibroneering on käes. Juhtnööre ootame veel. Asjaajamine on neil veidi uimane ja kaootiline. Peab peale käima, mitmeid kirju kirjutama.

Olen aru saanud, et soodne hind tuleneb odavlennufirmade kasutamisest Riias + odavad ööbimised + reisikorraldajate puudumine. Seega Sulle tehakse broneeringud, soodsaimad siis hetkel, antakse juhtnöörid, kuidas lennujaamast hotelli minna + mida kohapeal vaadata ja ole ise mees ja saa hakkama. Põhimõtteliselt võib seda kõike ka ise teha ja paljud teevadki. Kuna reisifirma osas oli kahtlusi,siis kontrollisin, kas nende poolt pakutud lennud on ikka olemas ja mis see kõik maksab. Arvutasin lennupiletid +hotellikulud ja leidin, et teenustasu on nii väike, et võib küll aega kokku hoida ja nende teenust kasutada. Eks näis, kuidas oktoobri lõpus kõik laabub!

0
0

Ma olen seda delfi foorumi kommentaari lugenud ja see julgustas mindki. Hetkel on juba piletid ära broneeritud ja nende eest ka makstud. Mingeid broneeringuid pole ma veel aga saanud ja see tegigi murelikuks. Maksin piletite eest nädal aega tagasi. Ja kirjutasin ka eelmine nädal, et millal piletid tulevad, vastati, et nii pea kui saavad hotellilt broneeringu kinnituse, saadavad piletid. No kui kaua üks kinnitus aega võtab? Ei taha päris iga päev ka neile kirju saata.

0
0

Meil läks ka veidi üle kahe nädala kui broneeringud saime. Vabandasid, et elektrikatkestused. Ma pole küll kohanud, et kuskil nii pikalt elektrikatkestusi esineks! Ometi lõpuks saime nad kätte! Ehk on sellised taksitused selle odava hinna sees!

0
0

Kõigile kahtlejatele teadmiseks, et käisin reisima.net'i kaudu kuu alguses(septembri) Ibizal ning jäin väga rahule. Hotell oli tagasihoidlik kuid korralik ning asukoht oli lausa super--otse kesklinnas. Ka lendudega oli kõik korras. Minu poolt suured tänud suurepärase reisi eest!

0
0

Kuid ma ei saa aru nendest firmadest , kes ei taha oma firma nimele võtta .ee lõpuga domeeni nime. Igasugused ajutised registreeritud domeenid ju ei ärata mingit usaldust. Ja kontaktide nimekirjas pole ühtegi nime. Kujundusest ei hakka heietamagi.

0
0

.ee domeeni saad vaid oma firma nimele või kaubamärgile, ilmselt eenet keelduks reisima.ee-d registreerimast, kuna see on liiga üldine nimi, mille sarnaseid tihti kuritarvitatakse. See eest välismaised .net ja .com domeenid tulevad paari klikiga, ilma küsimusi esitamata.

Aga muidu olen nõus, firmad kelled kontaktide lehed ei sisalda ühtegi reaalset nime ega kontakti, tekitavad vaid umbusaldust. Reisijad võiksid selliseid firmasid lihstalt boikoteerida. Ei ole vaja oma raha tundmatule pangaarvele surada, näiteid ju lähiminevikust käputäis, kus kergemeelseid lohku tõmmatakse. Keegi ju ei käi turul nurga taga uhiuut 104cm diagonaaliga telerit ostmas, ostetakse ikka poest, kus pakutakse garantiid jms. Miks siis arvatakse et reisiturul on selline käitumine normaalne ?

Ma loodan et reisima.net mulle pahaks ei pane, aga mina nende alla sentigi ei annaks. Kodukal on vaid telefoni number ja tallinna (viimsi) aadress, krediidi info ytleb et firmal on kapitali täpselt osaühistu miinimumsumma eest. Vähemasti ei paistnud neil maksuvõlgasid kaelas olevat. Kodulehe domeen on registreeritud läbi privaatsust tagava firma mida tavaliselt tehakse siis kui oma nime üritatakse peita. Selliseid tegijaid tekib ja kaob igal aastal, milleks oma näppe paukuvate uste vahele toppida.

0
0

Tuleb välja, et antud teema on siit juba läbi käinud http://trip.ee/node/40242 , et nagu päris lambi firma ei ole ja pealik on oma sõna ka sekka ütelnud. Kulminaatorile - eks arvamusi on erinevaid aga ega see reisima domeen ka mingi ligitõmbav asi pole, jätab mulle igatahes väga pooliku mulje nii, et vabalt oleks võinud digistarreisid.ee olla. Võimalik, et firmanimes group viitab millegile suuremale kui lihtsalt odavreisimise korraldamine.

0
0

sellel firmal ja suu hakkas nats vett jooksma juba. Aga kuna endal juba novembris Hispaaniasse minek organiseeritud, siis jääb vist järgmiseks aastaks. Tundub et tasub silm peal hoida sellel netilehel.

0
0

ükski telefon praegu ei vasta sellel firmal!Kas on keegi,kellel on piletid ja broneeringud 12.0ktoobri Mallorca reisile?

0
0

Kas nad pakuvad ka Mallorca reise? Tellisid maili teel? Me just otsime Mallorcale midagi odavamat ja nemad pakuvad ikka väga soodsaid reise, kuid Mallorcat e märkanud ma seal kodukal küll mitte. Kirjutasin neile paar päeva tagasi, kuid vastust pole siiani... kui kiiresti teil asjaajamine läks?

0
0

maili teel ja rääkisin ka telefoniga,aga ütlesid nad,et müüvad,kuni kohti on ja nüüd on tõesti see reis maha võetud!Ilmselt on kõik välja müüdud!Muidu läks asjaajamine küllaltki kiiresti!

0
0

Mina broneerisin reisi 2 nädalat tagasi. Broneeringuid ega pileteid pole saanud, kuigi reis ise peaks toimuma juba 2 nädala pärast. Meilidele pole nad selle nädala jooksul vastanud ja ka telefonilt ei saanud kätte. See ei ole ju normaalne? Olid küll väiksed kahtlused alguses, kuid suutsin end maha rahustada firmade äriregistrist kontrollides, et selline firma on tõesti olema ja registreeritud ja, et võlgu neil ei ole. Ei kaota veel lootust, aga hingrahu maksab ka ju midagi.

0
0
1
23
...
9
Lennupakkumised
Reisikaaslased