Hubane ööbimine Otepää läheduses

Nimelt tulevad mulle 2 välismaalast külla ning oli mõte minna ka Kuutsemäele. Päris Kuutseka mäe peale ööbima ei tahaks jääda, vaid pigem kuhugi metsa sisse vaiksemasse kohta õdusa saunaga. Googeldasin ka, kuid väga palju targemaks ei saanud. Hinnad tunduvad igal pool enam-vähem samad, kuid mida odavam seda parem loomulikult :) Oskab keegi midagi soovitada ?

Ette tänades.

Arula külalistemaja oli väga tore. Neil on (või vähemalt oli paar aastat tagasi) väga hea eesti-iiri köök.
Kuutsemägi jäi üsna lähedale.

Andu Puhkekeskus on soodsa hinnaga koht - www.andu.ee
Otepäält ca 4 km kaugusel.

Küll oma pakkumisega hiljaks jäänud, kuid edasiseks siiski, veske2009@gmail.com

Mõnus koht on Hotell Murakas.

Küsisin spetsiaalselt oma kohaliku majutusteenindusega kursis oleva sõbra käest järgi ning sain sellise vastuse.

"Tere, tere, no ma igaks juhuks ütlen, et me siin veel ei suusata;))
Seal Arula kandis hetkel ka midagi õdusat pakkuda pole, kuid Otepää ümbruses ehk siiski või näiteks Tõrva lähedal Greete motell, mis ei ole küll väike, aga omanäoline puidust loss:) Inimesed kiidavad."

Ise seal küll käinud pole, ei tea aga sõbra suu ei valeta:-)

Soovitan Marguse Puhkekeskust www.marguse.ee, lähedal linnale, aga looduslikult kaunis asukoht, toad kenad, toit maitsev, hulga saunasid, lobbys mõnus istuda, hinna ja kvaliteedi parim suhe. Kuutsemäele 12 km.

Lutsu ja Sokka turismitalud on ka palju au ja kiitust saanud:)
www.sokka.ee ja www.lutsu.ee

Olen ka Hotell Murakas kord viibinud. Väga hubane ja kodune koht. Üle tee Tehvandi suusastaadion ja Munamägi ka lähedal. Asukoht on hea, sest jääb välja linna mürast aga samas on kesklinna vaid mõnisada meetrit. Mina broneerisin interneti teel www.murakas.ee

Just kaisin Otepaal ja oobisin Lutsu Talus. Vaga lahke pererahvas ja puhas elamine. Toitlustamine paindlik - antakse seda mis soovid (etteteatamisega muidugi). Veepaisu kohin uinutab magama. Eriti soovitaks neile, kel meeldib metsas jalutada - joosta - peremees on orienteerumise meister ja koik vajalik on talus olemas. Kuutsemae on lahedal ja pererahvas pakkus transporti edasi tagasi. Peale selle on veel kaks sauna. Mina jain vaga rahule.

www.lutsu.ee

Otepääl välja üürida metsamaja...

Ajavahemikus 20–22.01.12
www.toidupada.ee