trip-krainetrip-ukraine-dark
Hullumeelse idee teostamiseks on abi vaja.

Olgu, väga huvitavad postitused on siin olnud, sain veidi targemaks. Aga siis nii palju, et mida on peale 150 krooni(bahreini rahas vist siis ikka) piiril viisa tegemiseks vaja? Ja teine asi, et mis oleksid KÕIGE odavamad võimalused sinna minemiseks? Raha on nagu väga väga vähe. Kui palju see umbes maksta võiks? Ja kas fakt, et ma olen 17 ja tüdruk mängib väga suurt rolli riiki pääsemisel või mõnes muus aspektis (arvestades bahreini usulist suundumust)? Aa, ja inimene on ees olemas, päris võõrasse vette ei hüppa, aga ikkagi. Ja ilmselt kui lähen, siis suvel, kuna muul ajal pole eriti võimalust lihtsalt. Igasugune muu info on ka teretulnud. Tänud ette kõiksugu toetuse eest=)

Kui Sa soovid minna ilma vanemateta, siis kuna oled 17 peab Sul olema kindlalt vanemate notariaalselt kinnitatud luba. Vastasel juhul Sa riiki kindlalt sisse ei saa. Kes on inimene, kes ees olemas? Kas araablane? Kui jah siis pane ennast valmis juba selleks, et lennujamma jõuab ta vastu mitmetunnilise hilinemisega....nad lihtsalt ei tunne kella:))) Pileti hinda nüüd täpselt välja käia ei oska a arvan et kusagil 10000 eeku pead edasi-tagasi piletiks arvestama. Kui on küsimusi, aitan meeledi kuna ise käin tihti ühte araabiariiki

Tänan väga:) Kui plaanid täpsustuvad, kes siis tekib veel küsimusi.

Tänud Sulle MkM selle lingi eest, soovitan ka teistel seda lugeda. Tükk aega ei ole pisarateni naernud:)

Minu meelest küll naljakas ei olnud, pigem naeruväärne. Esiteks teiste inimeste õnne ei saa hinnata enda kategooriate järgi, teiseks vaatab artikkel mööda probleemist endast, pöörates naljakas need, kes rahvuspiiri armastuse puhul segavaks faktoriks ei pea.

Kas Sa ikka märkasid, et rubriigist JUURIKAS oli see artikkel võetud? Kui Sa ka seda arvesse võttes ei suuda seda väga heaks looks nimetada, siis ehk peaksid oma huumorimeele olemasolu kontrollima :)

Ei no muidugi oli aru saada, et püütakse nalja teha, aga tegelikult ta ju naeruvääristas kõiki, kes on koos inimesega teisest rahvusest. Nägemata sügavamale.

Just see artikkel näitabki sügavale. Ega välismaalasega abiellunute hulgas ei ole lahutusprotsent väiksem kui rahvuskaaslasega abiellunute hulgas. Mitte kõik ei ole õnnelikud, ja usu, osad meilt välismaalasega abiellunud, elavadki nii. Ja ka nii on võimalik õnnelikult elada.

No tegelikult ma küsiks nüüd, et kuidas see artikkel selle teemaga kokku läheb??? Veits mööda pandi:D Inimene, kes seal ees on pole ei araablane, ega mees ja üldiselt pole mul temaga plaanis ka abielluda(kuna, ma olen enda teada veel hetero).

Eestlased ei saa viisat piiril!

Nüüd paar aastat juba saavad. Ja ametlikult pole vahet, et oled sa mees või naine, piisab kui on Eesti pass. Maksab 5 dinaari.

?

Elan siin ja sebin iga kord tuttavatele viisasid. Ametlikult eestlased ei saa viisat piiril.

http://www.evisa.gov.bh/ siit saad proovida, kas saad viisa voi mitte

Samas. kui 17 aastane tydruk on "bona fide businessman, travelling on business." ei tohiks probleemi olla

17 a tydruk viisat piirilt ei saa kohe kindlasti, peab olema vanem saatja(eelistatavalt sugulane) kaasas, to araab: elasin Bahrain 1 aasta nyyd juba pea 2.5 aastat Inglismaal, kylastan oma sopru Bahreinis 2-3 korda aastas, VIISA SAAN ALATI PIIRILT 5 BD eest...eestlased saavad ka ametlikult viisa piirilt( tingimus return ticket ja majutus)

Elan Bahrainis alates 2003 aastast ja vahepael said eestlased viisa 5 bd piirilt. Praegu pead olema arimees, et viisa saada.

Eelmise lingi alt saad vaadata, kes ja kuidas saavad viisa...

Kui sa oled aidanud tuttavatele viisasid sebida, kas nad on neid alati ka saanud? Mul oleks ka viisat ning hiljem töö/ elamisluba vaja, kui raske mul seda on korraldada? Sellest sain juba aru, et kui Bahrainis keegi ei aita, siis pole mõtet üritadagi. On seal raske tööd leida lihttöölisena?

Viisad on alati saadud, samas lihttoolise palk on 2-3 tuhande krooni vahel ja sellega valge inimene ara ei ela...

Kui olen ülikooliharidusega inglise keele õpetaja, kui kerge/ raske mul oleks seal tööd saada, näiteks koolis või reisifirmas, mingis teenindussfääris jne. Või on mimnusuguseid juba kõik kohad täis?