Hurghada hinnad

Tere

Plaan elus esimest korda Egiptusesse minna ja valin vaikselt hotelle välja. Kas teadjamad oskavad aga kommenteerida AI või FB mõtekuses - saan kommentaaridest aru, et reeglina on hotellides suht üksluine toit ja tasuta joogid paras mõtetus. Kuidas aga Hurghada äärelinnades kohalik toit on ? Mis hinnaklass ? Et mõte oleks võtta ainult half board ja lõuna süüa kuskil kohalikes asutustes... Ja mis keiss selle alkoholiga on - saab õlut või ei ?

Kõik ikka hotellist sõltub. Ka söögid. Seega hotelli väljavali-eeltöö. Kohalikud joogid - ouzo, vein, õlu ikka tasuta. On ka suht normaalset asju. Tundub et baarmen võib vahel solki ka pakkuda. Selles mõttes AI kasulik :)))

Üks nüanss veel - Hurghadas tuul kõva ja hotelli peaks valima, kus mingi tuuletõke, mis tuult kinni peab (mingi ehitise sein, ehitatud vari jne), muidu külmetused kerge tulema ja puhkus rikutud.

Jah, sõltub hotellist. Näiteks Panorama Bungalows oli toit päris korralik, iga päev miskit uut nii et üksluisust ei tekkinud. AI hinna sees oli vein, õlu, lahjad kokteilid.

Kindlasti jälgi selle sügise kommentaare.. kuna turiste vähem siis ei ole elu enam nii kui eelmine talv.. sööke tehakse vähem ja teenused mis varem tasuta nyyd tasulised..

Olen vaid korra Egiptuses AI paketti kasutanud. See eeldab, et istud iga päev hotellis, basseini baari juures või ranna baari juures. Kuumas kliimas on minu meelest mõttetu maksta 3x päevas söögi eest, mida ära süüa ei jaksa. Hommiku- ja õhtusöögist piisab täiesti. Päeval peale rannast tulekut saab käia mõnes kiirsöögikohas või kohvikus- pubis nt. Korralikku kohvi saab Itaalia kohvikutest, ka Burger Kingist. Alkoholi poodides ei müüda, aga on mõned kohvikud, kust seda saab. 4You on üks nendest ja taxfree poodidest saab kohalikku alkoholi.

Kuna meil kombeks reisidelt veini tuua siis oli see plaan ka Hurgadas, pooodides alkoholi ei müüda ning tax free poodi ka üles ei leidnud, kohalikud küll seletasid kuid tänavate tähistusega oli seal väga kehvasti. Õlut mõnes söögikohas siiski pakuti, aga meie markidega harjunud õllesõbrale oli sealne lahja lurr. Muidu Aasias on väga hea mark Tiger beer ja ka seal pakuti midagi sarnast, kuid maitse poolest oli ikka rämps. Ööklubis pakuti samuti alkoholi, kuid kokteilid olid samuti lahjad. Veini pidime ka lõpuks hotellist kaasa ostma. Lõpetuseks - kui tahad siiski 3x päevas süüa/juua siis tasub AL võtta, väljas 3x süües-juues maksad kindlasti rohkem turistipiirkonnas. Kui aga iga päev plaanis mingi väljasõit, siis kasulik ainult hommiku-õhtusöök, seal maksis mahl juurde mingi pool eurot äkki ja õlu euro või kaks aga see oli ka juba mõnda aega tagasi.

Kõige lihtsam on tax-free poodi saada taksoga. Vein on Egiptuses minu meelest üliväga kallis. Kui rumm oli 40 LE, siis veinid u 60-100 LE. Kõrberiik ja moslemimaa pole koht, kust veini kaasa osta. Eksklusiivne on muidugiEgiptusest kaasa toodud kohalik vein. Minu meelest Sakkara oli küll päris joodav õlu seal.

Sealiha on ka suhteliselt kallis seal.

Ketukas, ei peagi kogu aeg hotellis passima, sageli on AI ainult 20-30€ kallim, kuid lisaks alkole ka muud joogid ja lõunasöök hinnas, see kokkuhoid ei tasu küll ennast ära. Viimane kord tarisime ühe kokkuhoidliku perekonna lastele mahla lauda, sest neil jooke ei olnud, lapsed tahtsid juua ja vereimejatest värske mahla pakkujad tiirlesid kogu aeg nende laudade ümber, kellel AI ei olnud, ei jaksanud seda laste nuiamist kuulata.

Nojah, kui 20 eurot vahe. Ma pole sellist pakkumist näinud, aga praegu on üldse ulmeodavad hinnad. Tavaliselt on vahe u 150.-eurot 2 nädalat. Meie oleme oma mahlad- õlled alati poest ostnud ja nendega õhtusöögi lauda läinud, nii nagu hommiköögile oma kohviga. Kui oled ise normaalne, siis ei tule ka teenindajatega probleeme. väikseid lapsi meie seltskonnas pole olnud, aga täiskasvanutele kuumas kliimas 2x päevas söömine on täitsa ok.

Olen nõus et 2 korda päevas süüa on vägagi mõistlik valik, kui vahepeal hotellitoas ise midagi näksida ja kohvitada.

Tere! Millise reisiburooga pääseb Egipusesse? Köik on hirmuga löpetanud sinna reisid.

Hurgadasse lendavad kõik, Sharmi vähesed, kuhu soovid minna?

Kesklinna lähedal on Elysees populaarne hotell. Kesklinnas Bella Vista, see veits kallim. Keskusest eemal Grand Seas Resort Hostmark. Sea Star Beau Rivage, jne. El Gouna kant pidi ilus olema, pole sinna veel ise sattunud.

Mis arvata La Pacha hotellist? Oluline et mere ääres .

Mis hotell on Golden Rose?Kas rand on kaugel hotellist? Ette tänades

Miks keegi arvab, et AId ei võeta raha pärast, sest on kallim? Mina näiteks võtan hotellis ainult hommikusöögi, sest lihtsalt nii igav on ju terve puhkuse aja ühes ja samas kohas süüa ja juua, palju põnevam on erinevates söögikohtades söömas käia, asukohad tänava ääres, mitte hotelli siseõuel jne. Läheb kallimaks, siis läheb, aga palju huvitavam igal juhul.

Golden Rose on mereääres , pole oma basseini ja rand kus käivad ka kohalikud on kohe maja taga, sees tagasihoidlikud toad aga üpris vaikne, midagi erilist neil pakkuda pole !

Mummi Golden rose ei ole nüüd küll hea valik