Huvitav pakkumine

Soovin selleks kevadeks rentida 1 nädalaks Peniscolas apartmenti 7 inimesele. Valisin internetist meeldiva ja sobiva välja, ka hind oli sobiv. Asusin siis meilitsi läbirääkimisi pidama. Kõik oligi nagu ok, kuni sinnani, et omanik soovis 30 päeva enne saabumist kogu raha kätte ja lubas võtmed postiga saata. Siit küsimus, kas kellegil on kogemusi sellise postiga saadetud võtmetega korteri rentimisel. Äkki peaks pakkuma, et saadan ise taba ja jätan kohe ühe võtme endale. Kuidagi kummaline tundub.

See on pettus. Analoogsest pettusviisist on ajakirjanduses ja vist isegi siin kirjutatud.

0
0

et tegelikult on juba kohaga hämatud! Peniscola ei tundu kuidagi sihuke koht olevat kuhu minna tahaks-samas kõlbaks see nimi äkki hoopis kusagile pudeli peale Penis Cola:)

0
0

Olen kahel korral Inglismaal elavatelt kinnisvaraomanikelt rentinud samuti Hispaanias, Päikeserannikul ja Tenerifel asuvat korterit. Kodulehelt valid sobiva välja ja sealsamas kontakteerud omanikuga. Ja raha küsitaksegi ette, reeglina pool summat kohe broneerimisel, ülejäänu paar nädalat/kuu enne saabumist. Ja võtmed pannaksegi posti, kui ajaliselt kannatab. Kui ei, annab võtmed üle kohapealne vahendaja/büroo. Esimest korda oli pisut kõhe nõnda toimetada küll, aga asi toimis ning meie kogemused on väga positiivsed. Panen paar linki, mida ise kasutanud olen. http://www.ownersdirect.co.uk www.Holiday-Rentals.co.uk

0
0

Teemaalgataja postist ei selgu, millisest riigist ta räägib, aga kui mõeldakse Hispaanias Kataloonias asuvat kohta, siis võin kinnitada, et see on täiesti toimiv väike Pärnu-taoline puhkuselinnakse. Olen seal ise kahel suvel lühidalt peatunud ja puhanud. Minu peatuskohaks oli küll kämping Eden (http://www.camping-eden.com/), mida julgen ka teistele soovitada. Sai kohapeal uuritud ka apartmentide rentimisvõimalust, valik oli suur ja pakkumisi isegi tipphooajal. Eks ette bronnides tuleb valida võimalikult usaldusväärne vahendaja. Minu kogemusel on netis Peniscola pakkumisi ülivähe võrreldes kohapeal pakutavaga. Mujal Hispaanias villasid rentides on poole raha etteküsimine täiesti tavaline nähtus olnud.

0
0

Oma paari tuttava inglase puhul olen kogenud, et nendel käib kogu aeg võtme saatmine posti teel. Ise ausalt ei julgeks, mängus nii kinnisvaraomaniku kui posti usaldusväärsus.

0
0

Igal juhul tänan info eest. Jutt käib Hispaaniast jah.

0
0

Kui ma oma kahtlused Teile esitasin, siis otsustasin ikka riskida. Praeguseks hetkeks raha makstud ja võtmed käes. Sõiduks läheb 30.05. Kui tagasi, siis võin öelda, kas võtmetele ka maja, uks ja lukk ka olid olemas. Praegu tundub kõik ok.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased