Id kaardilugeja Agios Nikolaoses, Kreeta

Tere! Kas leidub Agios Nikolaoses keegi, kes saaks täna-homme korraks laenata id-kaardi lugejat (esimene kord postitasin valesti id kaarti) ? Oleme siin puhkamas ja omal jäi id-kaardi lugeja kaasa võtmata. Sooviks kodaniku kohust täita ja Eesti kohalikel valimistel valida, aga kahjuks ilma id-kaardi lugejata ja mobiil-id omamata  ei ole see võimalik. Kui saad aidata, siis helista või saada sms +37259032523 Aitüma!

Kuidas sellisele mõttele üldse tulla? Iga inimene saab oma id-kaardiga valida ainult üks kord. Valimisnimekiri on elukoha registri järgi.

3
0

Äkki ikka ID kaardi lugejat soovitakse laenata?

Muidu oleks liiga sürr teemaalgatus.

2
0

Mul oli kunagi üks töökaaslane kes küsis minult, et " kuule, mul on oma panga kasutajatunnus peas, kas saad oma panga koodikaarti laenata"...

5
0

Appi, palun vabandust! Mõtlesin, id kaardi lugejat.

2
0

Puhkus puhub vast?

0
0

Kui vana sul läpakas on? (või on sul mõni muu kolakas seal...). Enamikel uuematel on juba vastav pilu läpaka külje peal olemas, viska igaks juhuks pilk peale. Plaan B on muidugi mõnest tehnikapoest läbi astuda, kui neil eraldi lugejaid pole pakkuda, ehk laenavad sulle 10 minutiks mõnda ´läpakat kasutada...

1
0

Jaaa... Aitüma! 

Sai käidud arvutisalongis ka. Ei ole. Pigem arvan, et need kaardilugejad on sees seal, kus seda kasutatakse. Igal juhul, ehk leian.

1
0

Kui kasutate Facebooki, siis võite kirjutada Eestlased Kreekas vms gruppi. Sealt suurem võimalus abi saada

0
0

Aitäh kaasa mõtlemast! 

Nii... Seekord läks nii :) Kaardilugejat siit seekord ei leidnud. 

Sain kohalikult võõrustajalt lõpuks hüva nõu ja tema sõnutsi tuleb meil palvetada. See toimib paremini, kui sinu üks hääl valimistel. Nii, et palvetame parema Eesti elu eest! 

Elagu! :)

5
1

Palvetamine paremat elu meile siia küll ei too, aga tore, et nad ise sellesse usuvad

1
0

Aigos Nikolauses on Eesti konsulaarosakond. Asub sadamast 100m idas kurvi peal olevas majas, teisel korrusel. Rõdul on meie vapp ja peaks lehvima ka meie lipp. Ehk saad sealt abi!

2
0

Hea soovitus doha. Aitüma! Sellest vast oleks olnud abi, aga jäin seekord liiga hiljaks. Läks nii.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased