Iirimaale, Dublinisse

Soov minna Dublinisse, oktoobris. Plaan minna Ryanairiga sinna ja tagasitulles kasutaks nii Ryanairi kui Airbalticut - siinjuures pean mainima, et esimest korda võtan ette lennureisi, seega kõik head soovitused, seoses Ryanairi, Airbalticu lennupiletite, hotellide jne osas, on teretulnud. Mida pean lennupiletite broneerimise, ostimisel jne tähelepanelikult jälgima? Lennupiletite jälgimisel olen vaadanud www.dohop.com lehekülge - kui turvaline on selle keskkonna kaudu pileteid osta? ja kas saab reaalselt teha nt 3 broneeringut korraga, et ei pea muretsema, teed ühe lennu ära, aga järgmine juba välja müüdud ja siis pead alternatiive otsima hakkama. Millised hotellid/hostelid on Dublini kesklinnas ok?

Tänud ette:)

Ma ostaks lennupiletid otse lennufirmade kodulehtedelt. Kuna mõlemad lennufirmad on odavlennufirmad, siis tuleb hoolega järgida reegleid, et mitte maksta hiljem lisatasusid juurde. Kõik lennud võid korraga ära osta.

Ryanairi kohta siin palju teemasid.

0
0

Ryanairi puhul tuleb eriti hoolikalt silmas pidada lubatud käsipagasi mahtu ja meeles pidada, et lisaks käsipagasile saab võtta kaasa ainult tasu eest pagasit! Lennupiletid on jah mõistlik osta ikka konkreetse firma käest otse, ilma vahendajateta. Enne piletiostu on mõistlik läbida ostuprotsess nö. mängult kuni kinnituseni ja seda kõigi kolme piletiga, siis näed ära, mis üllatusi seal võib juurde tulla. Ryanairi piletite puhul soovitan külmalt mööduda kõikidest kohtadest, mis pakuvad tasulisi lisasid.

0
0

Üks kõige lihtsam ja hea nipp käsipagasi kohapealt - kuna mõõtmed ja kaal täpselt paigas ja neid ületada ei tohi. Aga kui sul on palju asju mis ei mahu väiksesse kohvrisse ära aga ei kaalu ka midagi siis kasuta spordikotti. Ma ise käisin spordikotiga Kanaaridel reisimas. Mahtusid kõik asjad ilusti ära ja kaaluga probleeme pole. Spordikott küll suur aga kuna ta vaja mahutada metallvõre sisse siis sinna ta mahub igatepidi kasvõi õrnalt pekstes ja töötajad lubavad seda ilusti.

0
0

Milleks Airbalticut ja kolme lendu Tallinn-Dublin-Tallinn lennul vaja on? 15-20 oktoober on praegu edasi-tagasi lend kokku 50 eurot. Mine www.ryanair.com ja broneeri lend ära, mida kiiremini teed, seda suurem on tõenäosus, et saad selle hinnaga. Maksmisel on vajalik krediitkaardi olemasolu. Ja mina just ei soovita ei seljakotte ega pehmeid spordikotte Ryanairi lennul kasutada, kõik kahtlased kotid topitakse papist raami väravas. Osta või laena korralik mõõdus kohver ja keegi ei lase sul seda ei kaaluda ega mõõta seal raamis. Ja sisse võid toppida nii palju kui mahub vähegi, riideid sinna küll üle 8 kilo on raske sisse mahutada. Ja kui ongi raskeid asju, topi taskusse või hoia lahtiselt käes (raamatud nt), kindlasti ära pane neid kilekotti ega võta lisaks väikest käekotti, need lähevad siis lisapagasi alla juba. Ma olen palju ryanairiga lennanud ja pole iial probleeme olnud. Ja kindlasti sama dokument peab olema, millega check ini tegid - olen Glasgows näinud, kuidas vanem härra saadeti minema, sest ta oli id-kaardi asemel passi kaasa võtnud.

0
0

Dublini kesklinnas on hirmus kallis ööbida.Soovitan Dublin International Youth hostelit. Oli (eelmisel aastal) üsna soodne Dublini kohta, 15€ öö 8- inimese toas. Õhkond on mõnus, sõbralik, personaliks vabatahlikud üle maailma. Hoone on ajalooline ning hästi põnev, kunagi olnud kool ja kirik. Endises nunnade kabelis oli nüüd restoran. Hommikusöök, wifi hinna sees. Aadressil 61 Mountjoy, umb. 5 minutit kesklinnast. Head reisi!

0
0

To Lilleriin: jah, 15-20 on hea soodushind, aga mul peab kindlasti olema ajavahemik 20-23.oktoober, seega pean Airbalticut kasutama, kuna ei taha 23ndal hommikul vara juba lennujaamas istuda. Kui õigesti aru sain, siis saab lennupileteid eelnevalt broneerida, ilma et peaksin koheselt välja ostma. Millegi pärast mul mulje jäänud, et peab kohe ka välja ostma. Ning ühesõnaga käekoti pean käsipagasisse mahutama, seda hea teada.:)

0
0

Kohe pead välja ostma.

20.10.11 Ryanair Tallinn 14:55 -> Dublin 16:05 Pilet: 31.99 EUR

Ryanairi lennnupäevad Dublinist Tallinna on 22.10 ja 25.10 väljumisega 9.20.

23.10.11 Ryanair Dublin T1 16:50 -> Riga 21:50 Pilet: 73.88 EUR + Air Baltic Riga 23:55 -> Tallinn 0:50 Pilet: 57.36 EUR Pilet kokku: 131.24 EUR

0
0

Meil õnnestus saada 22-27.09.11 Dublini kesklinnas Generator Hostelis kahene tuba viieks ööks 100 euroga. Praegu on hinnad natuke kallimad, aga kui uskuda kommentaare booking.com-s , siis tundub, et inimesed on väga rahule jäänud.

0
0

Mh, tahtsin täna hommikul piletid Dublinisse ära osta. Täitsin kõik väljad ilusti ära, sisestasin krediitkaardi andmed jne. Kui lõplik vajutus oli lõi ette kirja, et tekkis tõrge. Vaatasin e-posti, seal pole miskit, vaatasin panka-krediitkaardilt pole midagi broneeritud. Kas peaksin uuesti pileti broneerimise tegema või on kasulik natuke oodata. Üritasin ryanairi kodukalt my bookingi alt ka vaadata, aga sealt lõi ka errori ette, seega ilmselt siis ei läinud broneeringu tegemine läbi?

0
0

Siis tõenäoliselt ei läinud bronn läbi. Vaata kindlasti, kas raha on krediitkaardil alles või läinud? Siis võid natuke oodata ja helistada Ryanairisse või ka uue pileti osta (kui raha maha ei läinud ega ole ka kaardibroneeringute all). Otsi ka Tripi varasemaid Ryanairi broneeringu teemasid, seal palju juttu samas olukorrast.

Samuti vaata AirBalticu teemasid, massilist lendude ärajätmist ning ka kavandatavat lennuplaani muutmist, võib AB puhul vabalt tekkida olukord, kus Sa õigel ajal koju ikkagi ei saa.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased