Ilm Agadiris

Kuidas on ilm veebruari lõpust kuni märtsi keskpaigani Agadiris või Marrakechis? Kuna kannatab juba meres ujuda ja õhtul soe on?

Marrakeshis pole nagu merd...

2
1

Veebruari kohta ei oska öelda aga märtsi lõpus viibisin 3p. Marrakechis ning 9 päeva Agadiris. Marrakechi ilm oli soe aga pilves (või õigem oleks öelda udune). Agadiri vesi oli üsna soe, ujuda kõlbas küll ning midagi hullu ei olnud aga ilm oli üsna petlik, mitu päeva oli tihti udune ning lausa külm. Vahepeal oli ilm ilus ning järsku läks jälle täiesti pilve ja tekkis udu. Udu on tõsine probleem seal selle ilmaga. Nii, et minujaoks ei olnud just parim ilm.. lootsin paremat. Õnneks viimaed 3 päeva oli üsna ilus ilm ja sain nautida ikkagi puhkust.

0
0

Oleme käinud veebruari lõpp-märtsi algus. Agadiris merevesi täiesti meie suve tasemel, isegi väga meie mere moodi(värvi poolest). Päevasel ajal väga soe meie nägime maksimumi +30C, aga keskmiselt päevasel ajal +25C, normaalne soe meie suvi. Õhtud natuke jahedad, aga see võis tulla ka päikesekuumast nahast. Pigem istusime ikka lühikesete suveriietega õhtuti hotelli rõdul. Meil oli ilma poolest veel nii, et hommikul kusagil 10-ni oli ilm pilves ja keskpäevaks lõi taeva selgeks. Mis on mudugi iseärane sellele piirkonnale on sudu, aga päike hakkab peale liigagi hästi. Marrakech asub keskmaal ja on ümbritsetud mägedega, seal oli tunduvalt soojem. Ja seal oli linnaõhk täitunud mopeedi kütuse-õli kärsahaisuga. Minule isiklikult meeldis Marrakechis rohkem, kui Agadiris(Agadir liiga turistilik minu jaoks). Reisimise aeg 2008 a.

0
0

Kuula Manni, asjalik kommentaar. Olen ise kainud ka naiteks detsembris, ikka +25, kuum just ei ole aga soe kull. Samuti on Marrakech ehedam Maroko naide ning soojem.

0
0

Agadir märtsis

Vaatan ja kaalun väikest vedelemise puhkust. Ilmast ei saa eriti aru, eri foorumites eri kirjeldused. Rääkige kogemusest märtsi lõpp-aprilli algus? Ringreisile ei taha minna. Oleks vaja lihtsalt akusid päikesega laadida. Iberostar Founty Beach kas on viisakas 4* hotell?

0
0

Ootaks väga infot ilma kohta.Praegu näib,et temperatuur on väga muutlik. Kui keegi jagaks muljeid väljas söömisest või on mõstlik valik HB. Ja kas sealt on ka midagi osta ,olen läbi lugenud kõik siinse ja ainus mis leidsin on hõbeehted.

0
0

Agadiris olin eelmise aasta märtsi lõpus - ilm väga muutlik aga soe. 9 päevast umbes 4-5 olid tihti väga udused ja päike ei paistnud läbi, kuid ilm võib muutuda 30 minutiga ja järsku väga hea ilm. Midagi hullu ei olnud ja külm ka mitte aga üsna suur bingo kuid märtsis on üldiselt väga head ilmad juba.

0
0

Kas on kogemusi aprillis Agadiris? Netis on väga erinev info. Räägitakse 20C ja õhtuti külm. Tahaks aprilli keskel minna, aga ei tahaks õhtuti külmetada.

0
0

Pole olemas halba ilma, on vaid ebasobiv riietus ))) no aga öödeks lubab ka ca 14 sooja.. On see külm või ei, see juba suhteline..

0
0

Meie käisime just nüüd märtsis....Nii palju, kui meie enne lendu ilmaennustust jälgisime, oli tegelikkus kõvasti soojem, õnneks. Õhtused temperatuurid olid jah valdavalt jahedamapoolsed. 7 päeva jooksul oli troopiliselt soe õhtu vaid ühel ööl.

Aga muidu oli päikest ja sooja märtsis küllaga, seega aprillis ilmselt on veel soojem ja soojasid õhtuid ka rohkem kui meie nädalal.

0
0

Minu arvamuse järgi on Agadiri ilm täielik bingo. Käisin märtsi lõpus üks aasta Agadiris, ilmaennustus lubas paar päeva enne reisi +35 igaks päevaks ja meeletuid temperatuure. Kuigi tegelikkuses külm polnud ja päikest sai, siis ilm oli väga muutlik. Kohati tekkis paks udu ja võis isegi külm olla või siis esimene päev oli täiesti pilves/udune ja järsku tõmbas täiesti selgeks.

Seega mine kohale lihstalt. Külm kindlasti ei ole ja sooja on ilusti.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased