trip-krainetrip-ukraine-dark
Ilm Floridas

Tere!

oleks selline küsimus: milline ilm on Floridas jaanuaris (kas on piisavalt soe et minna rannapuhkusele)?

Detsembris- jaanuaris on ilmad seal suht heitlikud, võid saada 25-30c, aga ka 10-15c. Oleneb täiesti ilmadest.

Ma ka jaanuaris minemas kuigi mitte otseselt Floridasse vaid kruiisile. Niipalju kui uurinud on see amplituud päris kõikuv loota paremat valmistuda halvemaks. Kui rannas või basseini ääres ei saa pikutada tuleb kuskil varjulisemas kohas pidu panna.

Üks hea asi on see, et troopilist orkaani vähemalt jaanuaris ei tohiks tekkida temp on ikka liiga madal :D

mul plaanis rannapuhkus 4. detsember - 28. jaanuar, St Pete Beach praegu on 30C, www.wunderground.com

Ilm Floridas veebruarikuus

Eestlased, kes käinud-elanud Floridas veebruarikuus: mismoodi sel ajal ilm välja näeb? Orlando ja Miami piirkond eriti huvitaks. Netist ma loen kyll, et temperatuur laias laastus 10–23 kraadi, aga kas see tegelikult tähendab sellist meeldivat jahedust või on kylm ja sompus nagu meil siin? Ja kas märtsi alguses oleks nii palju etem, et tasuks puhkus edasi lykata? Tänud ette, kes ei pea paljuks arvamust avaldada.

Tere. Elan Miamis ja võin öelda niipalju, et Nov-Dets-Jaan-Veeb on tõesti ettearvamatud. Võib olla isegi sutsu palav päev (25+) aga võib olla ka 18kraadi ja tuulega vaja kerget kampsunit, õhtul 10-15kraadiga lausa jakki.

Märtsis temp tõuseb ja stabiliseerub (valmistudes aprillis-mais tõeliselt üles kerima hakkavaks suvekuumuseks).

Märts põhjusega festivalide ja spring breaki aeg siin, sest siis saab juba ilma mureta 24/7 bikiinidega ringi lasta hehe