Ilm Fuerteventuras ja Tenerifel märtsi lõpul

Plaan minna ühte neist, kuna vahemaa on suht kauge neil saartel , siis küsimus, kumbas eeldatavalt parem(soem-kuivem) on?

Märtsis on ilm seal juba niikuinii ilus, aga looduse jne poolest on need kaks erinevat saart. Siin alles oli juttu, et millist saart seal valida, kasuta otsingut ja leia see teema

Fuerteventura on kindlasti tuulisem.

Fuerteventura on eestikeeles "tugev tuul". See saar on surfarite ja windsurfarite paradiis. Tenerife kohta loe www.tenerifekompass.com . Seal on ka online ilmakaamerad. Ilma võid vaadata ka www.eltiempo.es . Avastamise rõõmu :)!

Märtsi lópul ikka, kindlalt Tenerife!
Fuerteventural, kui ikka rannapuhkust tahad, on parim aeg augusti lópp ja september, äärmisel juhul, oktoobri esimene pool.
Tenerifel leidub ikka alati paik, kus tuult ei ole ja taevas páikseline, kui kindla peale tahad välja minna, tule Los Gigantesesse! hea hinnaga korterid leiad siit
https://puhkustenerife.com/

2016 aasta märtsis käisin Fuerteventural ja 2017 aasta märtsis Tenerifel. Fuerteventural olime Corralejos, kardetud tuult tundsime vaid ühel päeval ning ilm oli koguaeg mõnus ja päikesepaisteline. Eelmisel aastal Tenerifel olid pooled päevad pilvised ning ühel päeval sadas lausa vihma, kuigi arvasime, et märtsi lõpp peaks olema suhteliselt kindla peale minek. Sellel aastal läheme jälle Tenerifele märtsi lõpus - loodan paremat ilma seekord :)