Ilm Hurghadas

Oleme saabumas Hurghadassse 09.veebruaril. Kuna esmakordne reis sinna kanti siis põhiküsimus, mis vaevab, et kuidas praegu päikese ja temperatuuriga on? Vaatan googlist ilmateateid, hetkel nagu väga rõõmustav ei ole või kuidas? Teiseks lugesin venelaste fb-grupist, et juba saabumisel lennujaamas üritavad mingid tegelased saada sinult viisa tasu 30dollarit, mitte 25 nagu ametlikult. Kas on sääraseid kogemusi ja kuidas seda vältida? Ülle

päike paistab päeval, öösel ei paista. pimedaks läheb kuue paiku väga äkki ja siis on päris jahe, sest 15 kraadi ja tuul kokku tahavad juba kerget jopet. eelmisel aastal märtsi keskel pidi bassu juures lamamistoolil madratsi enne pealeheitmist ümber pöörama, et ennast mitte ära põletada. 21-24 kraadi nii hull pole, aga päevitamiseks täiesti piisav. lageda peal ja merel on niinimetatud tuulekülm. vesi on seal aastaringselt sama temperatuuriga. viisa saad lennujaama sisenedes vasakus nurgas asuvast pangakassast 25 dollariga, oma reisikorraldajalt 26 dollariga ja otse passikontrollist 27dollariga. igasugustele abipakkujatele võid maksta niipalju kui ise soovid. pastakas kaasa ja lennujaama sisenedes võta laualt viisa leheke ja täida ära enne järjekorda minekut. piiluda saad teiste pealt.

Arvan et ilmad on soojad, kuna see 21 -22 seal on nagu meil 25 -26- Tuuline ilmselt natsa on seal koguae tuuline. Olen ise ka 9,02 minemas

Tänan näpunäidete eest. Seda tean päris kindlalt, et öösel päike ei paista Egiptuses vaid ikka polaaraladel .

Kui eelmine aasta 2016 märtsi lõpp sai käidud, siis eesmised järjekorras said 25 dollariga viisa, lõpu poole võeti 27 dollarit.

Reisil käidud. Meie saabudes 09.veebruaril oli kena soe ilm, +24C ja sooja jagus järgmiseks kolmeks päevaks. Seejärel hakkas tuult tõstma. Ranada enam ei läinud, aga basseinialal püüdsime enam-vähem olla, Peale teisipäeva lõunat oli küll kaunis raske juba, saime tõmbetuulise koha ja siis oli külm. Imelikul kombel kannatasin õhtuti tohutu külmatunde all, kuigi ei olnud ju nii külm. Lõpuks jõudsime arusaamisele, et kui päeval ikka julmalt päevitada toimub selline ülekuumenemine, et õhtul lihtsalt lõdised. Aga ei, rahule jäime.

Aa, veel viisasüsteemi kohta. TezTouri asjapulgad juba suunavad oma inimesi järjekorda, kus on nn.sissepääsu väravad . Öeldakse, et siin saate viisa ja teie eest täidetakse ära maaletuleku leht, millegi üle pole vaja muretseda, Maksis teenus 27dollarit. Mina läksin siiski panka ja maksin 25 nagu ametlikult ette nähtud. Täitsin ise ära maaletuleku lehe, mingi pärast see ei sobinud. Minu korralikult täidetud lehe asemel asjamees sodis uuel lehel oma käega mu nime ja passinumbri, raha ta enam küsida ei söandanud. Ülejäänud kaaslased tagusid 27 taala.

Kas Kidy Touriga on kellegil kogemusi?

Geniaalne:) Riik, mis vaevlev turistide arvu languse käes, rohkem kui duubeldab viisa hinda, aga no eks see raha lähe koge riigile. Nagu meie valitsus, et selle asemel, et ettevõtlust soosida ja selle pealt siis rohkem raha koguda, üritatakse parem olemasolevaid rohkem koorida.

Asi see 60 siis maksta pole. Aga nagunii hakatakse veidi rohkem küsima, tasub 100seid valmis varuda iga pereliikme kohta.

Olevat tühistatud viisa hinna tõus. Pidi jääma 25$ peale, vähemalt esialgu. Nii tripadvisoris räägitakse. Asi see 60 maksta või mitte, kuid teised riigid pigem lubavad ilma viisata siseneda, et turismindust arendada.