India (Goa) kus piirkonnas seigelda?

Hei India rändajad,Kuna Palolem'i ei soovitata enam külastada, sest seal pidi olema väga palju siseturiste ja üle rahvastataud kogu piirkond, siis kuhu Goas minna, kui Palolem on out? Maandume Mumbais ja sealt läheks siselennuga kuhugi edasi.

Piirkond võiks ideaalis asuda ookeani ääres või lähedal võiks olla ujumisvõimalus, söögikohad, aga suuri inimmasse väldiks. Mida privaatsem seda parem :)

1
2

Põhja-Goas siis käimata? Mitte et seal privaatne oleks...

0
0

Suhteliselt privaatne koht oli Cola Beach. Ühes väikeses kohas sai ujuda nii meres kui jões. Kunagi oli seal veel jooga, massaaži võimalused. Kajakiga merel ja jões. Söögikoht oli ka olemas. Kui vaja, saab naabruses olevas Agondas käia, mis vähe suurem.

1
0

Mina ütlen et ära mitte mingil juhul jää kinni ühte randa.. võtke rollud ja hakkake erinevad randu läbi käima. Põhjas meie elasime erinevates kohtades aga mida üles põhja seda ilusamaks läksid rannad. Minu lemmikuks kujunes .Mandrem. lõunas sama, mida allapoole seda inimtühjemad ja ilusamad. Aga see aasta me kaugemale ei jõudnud kui Benaulim.

Goa on selline koht et seda pole mõtet (minu kogemuste järgi) nii külastada et valid 1 hotelli ja käid 1 rannas. Kui soovid veidi pidude meeleolu ka kogeda siis Anjuna ja Vagator on põnevad kohad. Seal toimib palju ranna pidusid ja festivale. Laupäeviti Anjuna hipimarket jne. Kindlasti käi Galangutes.. seal on mida avastada. Olin just 6 nädalat Goal ja ikka jäi väheks ;)

2
0

Agonda rand tundus (nov.2022) võrreldes teistega lõunas kõige rahulikum. Isegi rannas kauplemist enam ei kohanud.

0
0

Tervitus,

Tulin just Lõuna-Goast - Benaulimist, Palolemist ja Patnemist.

Palolemis on küll siseturiste rohkem kui varasematel aastatel, kuid see ei häiri.

Minu ja abikaasa lemmikrand Indias. Oleme Palolemis käinud kokku 4-l erineval korral. Palolemi küla ise on ka väga chill, sest Palolemi põhitee, mis on ääristatud restoranide ja poekestega viib kuni rannani. Saad ülihead toitu paremate hindadega kui rannashackides.

Kohe Palolemi rannast ca 2 km kaugusel on Patnemi rand (sinna saab teha ka paraja pikkusega jalgsikäike Palolemist. Tee peale jääb imekauneid lahesoppe), mis on samuti väga ilus rand ja oluliselt vaiksem Palolemiga võrreldes, samas rannashacke on piisavalt. Mitmed neist pakuvad happy houri koktilidele, mida Palolemis eriti ei pakuta.

Palolemist ca 10 min tuk-tuki sõidu kaugusel on Agonda rand, mis pole lemmik, kuid päevaks tasub minna kindlasti uudistama. Seal on Palolemist kallimad hinnad.

Üldse külastaks ainult Lõuna-Goa randasid. Alustada võiks näiteks Benaulimist (asub Colva kõrval, kuid minu arust chillim kui Colva). Pärast Benaulimit liikuda näiteks Palolemi või teha vastupidi.

Põhja-Goas oleme enne covidit ka mitmed korrad käinud, kuid enam ei lähe. Liiga palju rahvast (eriti kohalikke turiste), liiga kärarrikas ja lained suured. Kui pole hea ujuja, siis võivad olla ohtlikud. Võid nii öelda "pesumasina trumlisse" sattuda. Lained lähevad veelgi suuremaks alates märtsist.

Lõuna Goas - eriti Palolemis lainetega probleeme ei ole.

Huvitav oleks teada, mida see Palolemi mittesoovitaja Palolemi asemele soovitab! :)

Eks inimesed ole oma arusaamistes muidugi väga erinevad.:)

NB! Sinu postituse järgi võiks sulle sobida hästi Patnem ja Benaulim! Eriti vaikses rannas söögikohti väga ei pruugi olla ning kui on, siis on ka hinnad kallimad. Agonda on ka privaatne, aga nii privaatne, et mul hakkaks seal kindlasti pikemalt peatudes igav.

Eespool soovitatud Cola rand jääb samuti Palolemi rannale küllat lähedale (vaata googel mapist). Ise olen sealt korraks ainult rolleriga läbisõitnud, nii et kogemus Cola rannaga puudub.

Head avastamist!

5
0

Hei Hei!

Käime abikaasaga Galangutes. Super koht! Avastamist on palju ja isegi hotell Villa Agusta on super koht, kuna randa on mõnisada meetrit ja hotelli autojuhid on võimelised päev otsa sind olematu raha eest ringi sõidutama sadu kilomeetreid. Oleme külastanud erinevaid randu, maitsetaimede istandust, elevantidega sõitnud ja koos nendega ujunud jne, jne. Soovitan alati kõigile, et kui lähed läbi reisikorraldaja Indiasse siis ära palun raiska raha kallitele ekskrsioonidele, sest alati on võimalik leida inimene kes sind viib olematu raha eest üks kõik kuhu ja ootab sind või tunde, et oma teenistus kätte saada!

Samas küsiks India huvilistelt, et kuidas te hetkel soodsaid pileteid leiate? Meil nüüd paar aastat vahele jäänud selle covidi tõttu ja hopaa mis tõusu on teinud hinnad!! Eelnevalt kasutasime Estlive teenuseid!

Birx

0
0

to Ounake79

Calangute on kindlasti lahe koht esmakülastaja jaoks, kuid kindlasti mitte privaatne:)
Minu isklik arvamus on, et soodsaid pileteid väga enam ei saagi, need ajad on möödas.
Minu arvates on hetkel soodne pilet (edasi-tagasi) nt. 750.- eurot Finnairiga Tallinnast Dehlisse või Mumbaisse, kui ostad pileti varakult ette ära. See 750- sisaldab ka lisatasu selle eest, et saad kohad valida.

1
0

Kui alustada 19.03 Riiast, siis saab pileti 614 türklastega. Kindlasti, olles paindlik kuupäevades ja osta pool aastat ette, võid palju soodsamalt saada.

1
0

Piletite hindadest niipalju, et ostsin 3 nädalat tagasi Finnairi piletid oktoobri lõppu (sügisvaheajaks) Tallinnast Mumbaisse ja tagasi, hind 566 eur. Hetkel on vist vara veel siselendu osta, aga sealt edasi Goasse tundusid täitsa mõistlikud hinnad, alates 55-70 eur edasi-tagasi.

2
0

Meie läheme täna Mumbaisse- Tallinn-Helsingi-Mumbai ja siselennuga Goasse. Finnairiga saime 506 eur/nägu.

1
0

Jõulude-aastavahetuse perioodil võiks siis 600 - 650 EUR kandis tänasel hinnatasemel suhteliselt normaalne olla Mumbaisse lennata? Pole Indiat väga jälginud, et mida aasta jooksul veel oodata võiks.

0
0

to Elcato

Finnairiga tuleb sel perioodil hind pigem 1000 - 1200 eur, kui valid ka kohad. Finnairi kodulehel näed juba hindasid!

Goa jaoks parim aeg on nov. keskpaigast kuni veebruari lõpuni. Märtsist läheb liiga palavaks, kuigi kannatab ka olla:) Eks tipp-perioodil ole ka lennupiletite hinnad kõrgemad.

Minu kogemuse järgi ongi Finnair hetkel parim lahendus Tallinnast Indiasse lendamiseks tänu suhteliselt kiirele lennuajala koos ümberistumisega. LOT võiks ka sobida. Turkish pakub ka häid hindu, kuid kohalejõudmise aeg sel juhul tuleb tavaliselt ca 30 h ringis. Mulle isiklikult ei meeldi pikalt lennujaamas või lennufirma poolt pakutavas hotellis passida.

Goasse minekuks on Mumbai parem, kui Dehli, sest Mumbaist Goasse on lennuaeg ca 1 h võrra lühem kui Dehlist.

3
0

Varematel aastatel on Mumbai tunduvalt kallim sihtkoht olnud kui Delhi.

1
0

Tänud! Vaatasin LOT-i, head kiired lennud (kui graafikut ei muudeta), kuupäeva valik sisuliselt fikseeritud sellise hinnaga. Kahekesi minnes saaks käsipagasiga piletid + üks tavaline lisaks ilusti hakkama.

1
0

Terekest!

Küsin nüüd, kus kohast siselendude infot vaatate?

Birx

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased