Indoneesia, Tai, Birma reisivideo

Mõned kaadrid võivad häirivalt mõjuda, aga niisugusena see maa meie kaamerate ette jäi.https://youtu.be/bGltfQAIOi0.

Väga hea! Tänud jagamast!

0
0

Aitäh! Lisan, et videosse on jõudnud kaadrid Java, Bali, Lembongani, Sulawesi ja Florese saarelt.

0
0

Aitäh! Sulawesil ja Balil käidud. Tuttavad paigad. Meie matusetseremooniat ei näinud kahjuks.

0
0

Kuna video autorid on tagasihoidlikud, siis viitan taas nende blogile. Kohustuslik lugemine kõigile Aasias seiklejatelehttps://reis.kriips.net

1
0

Aitäh, meie mees Aasias. :) Tagasihoidlikkuse voorusest kaugenedes lisan siia veel ühe lingi, värskelt valminud video Põhja-Taist.https://youtu.be/XhuZiMw9abI

3
0

Teemast kõrvale, aga palun, palun, palun mitte Taimaa! Te ju ei lenda Tallinnast Tukholmasse või Mailandi ega kirjuta Tallinn kui Tallin ega Vietnamimaa, Indoneesiamaa, Singapurimaa, Indiamaa jne.

0
0

Filoloogina võin öelda, et nii nagu on teatud olukordades OK öelda Eestimaa, on siinkohal paslik (kujundaja nõudmisel) ka Taimaa. Kaader jäänuks muidu liiga tühi. Võrdleks aga ikka võrreldavat. Maade nimetamine (ka nende mitteametlikul kujul) lähtub väga palju traditsioonist. Ei ütle jah Indoneesiamaa, aga Taimaa, Lätimaa, Tšehhimaa on omal kohal. 

7
0

Väga ilus video! Sulawesi toraja matusetsermooniat ma ise ei näinud, aga väga muljetavaldav!

0
0

Aitäh! Torajas nägime tegelikult kaht eri tseremooniat. Üks oli matus, teine vaid mõnes piirkonnas säilinud ja umbes kolme aasta tagant toimuv ma'nene: surnud esivanemate hingede tagasikutsumine kehasse, misjärel nad hauast välja võetakse, puhtaks tehakse, riided vahetatakse ja vahel ka jalutama viiakse. Eesmärk muu hulgas esivanemaid ka nooremale põlvkonnale tutvustada.

0
0

Ja valmis sai ka Birma reisivideo.https://youtu.be/dVAY04PXBtY

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased