Veel osa Venemaast e-viisaga

Juhul kui kedagi huvitab. Kuigi siin pole öeldud millal see jõustub.

Huvitav kuidas sinna kõige soodsamalt lennata?

https://naisteleht.ohtuleht.ee/990459/vene-uus-peaminister-laiendas-eestimaalaste-oigusi-venemaale-reisimiseks

E-visa lehel juba Kaug-Ida info olemas, kuid registreerida veel ei saa. https://evisa.kdmid.ru/

Arvatavasti läbi Moskva tuleb soodsaim võimalus sinnakanti lennata.

0
0

Ja läbi Moskva minnes on vaja Venemaa viisat. Selist asja nagu e-viisa transiit ei ole olemas ega tulemas.

Eestlasele on see pigem kasulik Hiinas, Koreas või Jaapanis olles. Et läheks käiks korra Venemaal ka ära. Euroopast ringiga Vladivostoki lendamine on tõenäoliselt kallim, kui viisaga läbi Moskva minek.

1
0

Moskvas transiit viisa vajadus sõltub lendude lennujaamast/terminalist - kui need on piisavalt samad siis pole viisat vaja. Enamasti Tallinna puhul tähendab see siis, et mõlemad lennud on Sheremetjevo D, E, F piirides.

0
2

Kui sa lendad läbi Moskva Vladivostokki, pead passikontrolli Moskvas läbima, seega on viisa vajalik. Siselennuga edasi lendamine pole transiit. Teoorias võiks toimida näiteks Tallinn-Moskva-Hiina/Jaapan-Vladivostok.

2
0

Ma ei ole Moskvas transiidis olnud. Transiitpunkt on jaam kus vahetatakse lennukit, et jõuda algjaamast lõpp sihtjaama. Moskva on seega ikka transiitpunkt kui lennata Vladivastoki. Terminalide DEF vahel on vaba liikumine üldiselt. Tallinn-Moskva maandub terminalis E ja Vladivastok väljub terminalist D. Kas praegu on siis väide, et teminalide vahel on rohkem kui üks liikumis viis, mis sõltub sihtjaama asukohast ehk kui jätku lend on siseriiklik jääb passikontroll vahele ning kui rahvusvaheline siis ei jää? Lennujaama plaan ka seda küsimust otseselt ei vasta - kuid näitab, et passikontroll kui selline on ainult D terminalis olemas.

0
3

Vladivostok asub Venemaal. Seega transiidina läbi Moskva sinna lennates pead sa Venemaale sisenema Moskvas. Moskvas tasuta e-viisa ei kehti.

3
0

Moskva Vladivostok on ju siselend. Teoorias ei ole maandumisel mingit passikontrolli ega piiri. Seega Moskvasse sisenedes ületad piiri nii nagu Vatse korduvalt viidanud on.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased