internet ja/ või wifi Tenerifel

Kõigepealt ütlen, et kogu teema on võõras, nii et ärge siis aasige kui miski väljend metsas. Eks ma ole ka püüdnud netist leida vastuseid aga ju siis ei oska õigeid märksõnu kasutada. 

Vajadus miinimum kolmeks kuuks võib olla veel 2 kuud lisaks.
Sooviks eelkõige netti aga samuti oleks tore vahel tv vaadata.
Millisel moel seda mõistliku hinnaga saada. Kasutajaid on 3 in.
Kogupäeva netis ei istu, ikka enamasti looduses ja rannas. 
Pole õrna aimugi kui suur on meie tarbimine. 
Wifi ruuteri plaanin kaasa võtta aga kas  neid on erinevaid? Töötavad kõik igas ilma otsas ja kaardid samad?
Teada olen saanud prepayd kaardist. Tasku ruuterist. Elisa elamuse paketist, mille saab kaasa võtta. Kas see on mõistlik ja parim lahendus ei tea. Võibolla on kohalik net + tv asjalikum, kuid siis pole eesti kanaleid vist ? Palun kes on teadja ehk toetab nõuga.

Meie Elisa Elamuse äpiga Hipaanias telesaateid ei näinud. Vist näeb ainult Eestis.

Kui takkad telkut vaatame või youtubi full HD siis kiiresti saab otsa . 

Endal on tele2 välismaal 7 gb ja kui lapsed lasen netti siis paari päevaga on läinud . Kui aga mõistlikult kasutada surfamiseks , lapsed mängud siis ikka jagub pikkemaks . Kui saab otsa saab juurde tellida 5gb 5 euri vist oli ( aga kusagil oli kirjas et saab ainult 2 korda kuus seda kasutada ). Pead vaatama milline pakett sul on peal ja palju välismaal saad kasutada. 

EI tea kui mõistlik on võtta ruuterit endal on 2 simiga telefoon ja jagan neti . Euroopas ei osta prepaid mujale minnes aga kohe enne lendu nett kinni operaatori juures ( kindlam viis et ei kasuta kallist neti ) ja kohalik kaart sisse. 

Kui kohapeal on wifi olemas siis äkki parem lahendus võtta 3lmeks kuuks Netflix plus kohalik tv ? Kui nii pikkalt olete siis pigem ajada kohapeal kohalik korralik wifi(net) 

Enda telefooni wifi spotiga kasutamise eeliseks see et saad kohe aimu kui palju tarbite neti.

Vaata kindlasti üle kõikide neti pakette ja v.b lase kõikidel istuda oma eesti netiga , ilma teadmata milliseid pakettid teil on raske midagi soovitada :)  

Mäletan, et Tenerifel oli mobiilileviga mitmel pool probleeme. Maastiku eripära.
Kui seal käisin, siis veel Euroopa piires neti jagamist meie kaartidega ei olnud ja kasutasin siis Vodafone SIM kaarti.

Kõigile Hispaania ettemaksuga mobiilse interneti küsimustele leiab vastused siit: https://prepaid-data-sim-card.fandom.com/wiki/Spain. Kui tahta muretult  videosid vaadata, siis kõige etem tundub olevat Simyo 36GB pakett, millest peaks piisama 50 tunniks SD kvaliteediga videote vaatamiseks.l (tavaliselt 1h vaatamist on ca 700MB). Tethering on ka lubatud, mis tähendab et võib ka taskuwifi ruuterit kasutada või mõne mittevajaliku telefoni selliseks muuta. Mõelda võib ka mõnd Vodafone kaabel + GSM paketti, millega saaks nt kodus kaabli kaudu videosid vaadata (soodsam) ning palmi all ka (mugavam). Neil isegi saab 8€ eest mingi lisapaketi kus Netflix/HBO/Amazon video piiramatus mahus mobiilis. Aga uuri seda lehte.