Internetikaart Türgis, kui pole eSim võimalust.

Tere!

Mu telefon on Iphone 7 ja pole eSim võimalust. Sooviksin osta internetikaarti. Kas keegi on ostnud lennujaamast või kuskilt Türgi sim-kaardi? Kui jah, siis kuidas see toimib, ja kas sellega saab helistada ja kasutada internetti ilma maksmata?

1
2

Türgis on kohalikud SIM kaardid suhteliselt kallid. 2023. a. olid hinnad seal 25-30 USD kandis, aga mingi esindus müüs ~22 USD-ga. Selle eest pakutakse 20 GB andmemahtu. Vodafone, Turk Telekom ja Turkcell on kõik suht sarnaste hindadega. Võibolla on nüüd tänu liiri kursi langusele odavam, ei oska öelda.

1
1

Kas selle hinna sees on kohe internet ka siis? Ja kas on mingeid muid võimalusi, kui puudub eSim?

0
0

Lennujaamas taheti Istanbulis 20GB eest 60 USD.

Linnas Taksimi ümber kauplesin miinimumi 800 liiri 12GB eest, vähemat ei pakuta. Mina loobusin. Airalo pidi 12€ eest midagi andma.

0
0

Doğubeyazıt linnas Tyrkcell esindusest sim kaart 20GB 790 liiri. Kohalikud kõned ja internet toimisid kenasti. Kolm nädalat liikusime Türgis ringi.

1
0

Ostsin 2023 mais Göremest Kapadookiast mingist kohalikust moblaesindusest. Hind oli 45-50 euro kanti. Selle sees olid SIM-kaardi vahetus ja aktiveerimine kohaliku tehniku poolt, kaheks nädakaks (või üheks kuuks, täpselt ei mäleta) kõned kohalikele numbritele, SMS-d ja internetti minu jaoks megasuur kogus. Netti jagasin mehele ka, meile piisas kahepeale ühest ja jäi üle ka. Me muidugi neti kaudu tekekat ei vaadanud, aga ülearu säästlikult ka ringi ei käinud. Lühemaid videoid nt vaatasime. Eriti hea, kui on kahe SIM-kaardi võimalusega telefon, siis saab oma SIM-ilt vajadusel mitte-Türgi numbritele helistada. Istanbulist vms suuremast linnast oleks hästi otsides kindlasti odavamalt saanud, väikses turistikas kohas ju konkurentsi pole. Aga meil oli kahenädalase reisi esimene peatus Kapadookia ja seal oli kohe vaja, maksin, mis küsiti.

0
0

Türgis on tõesti turisti nett kallis. Kui päevaks vaja et lihtsaid asju teha, näiteks taoksoäpp, vms, siis tasub kaaluda automaatset opreraatori poolt pakutavat päevapaketti. Telial maksis see 12 eur päev ja vist oli 0,19GB. See tundus kõige soodsam asi olevat. Kasutatud erinevatel kordadel. Pole ka kusagil putkas sellega mässamist. Rakendub automaatselt.

2
0

Tere tulemast Türki! Teie päevast interneti kasutust Türgis hoiab kontrolli all 24-tunnine mobiilse interneti Päevapakett hinnaga 7.63 €, mis vòimaldab maksimaalselt kasutada 100 MB. Pakett aktiveeritakse automaatselt interneti kasutama hakkamisel. Pikemaajaliseks interneti kasutamiseks tellige Nädalapakett mahuga 1 GB hinnaga 30.50 €, saates SMSi sisuga NADAL TUR numbrile 9560. TT Mobil vòrgus kòne Eestisse 0.83 €/min, kòne kohalikule numbrile 0.83 €/min ja vastuvòetav kòne 0.27 €/min. Sònumi saatmine 0.31 €. Tegemist on operaatori orienteeruvate hindadega. Telia

2
0

SIM kaarte pakutakse lennujaamas ja linnades on Turk Telekom ja Vodaphone poed, nad rõõmuga müüvad sulle data sim. Suht kallid on, 50Gb datat oli kõige odavam kaart ja see maksis 25€ ringis, ei ole teab mis kallis aga netti ülearu palju ja odavamat nad ei pakkunud, see oli linnas Turk Telekom poes.

0
1

Ja millised on veel lisatingimused? Nt kasutamisel välismaal kui soovid seda türgi kaarti lōpuni kasutada nt Londonis.

0
0

esimene peatus transferiga hotelli saab 40mnega juba osta SIM, kaubelge seal . või hotellis (hotelli poes)

to Tailu

nalja teed :) su kaart läheb kohe kinni kui lahkud riigist (just see turistikas) .

1
0

Nii palju kui mina olen Türgis ringi sõitnud, siis Vodafone levi on üks paremaid ja kiiremaid. Loomulikult on turistikates hinnad kallimad, nii et tasub suva linnades osta aga ega neil väga kaubelda ei saa, lihtsalt võid saada parema hinnaga suuremahulise paketi.

0
0

to punkel

selleks et sinna turkceli (Sides oli parem levi ) või vudafoni esinduse saada tuleb ikka pingutada :) ja seal samuti need hinnad pole eriti odavad .

Kui on paketti reis - esimene transferi peatus : esimene efes ja sim (simi hnda saab alal kaubelda )

0
0

dim123, palun ära aja mingit arusaamatut soga. Mis pagana pakettreisi esimene transferi peatus? Üheski esinduses ei saa SIM kaardi hinda kaubelda. Ja mobiilioperaatorite esindusi ei tule kusagil Türgis "otsida". Need jäävad sulle iga linna peatänavatel paratamatult ette.

0
0

to veigo

ära aja ise palun .

Reisides türki pakettiga ( nova, coral, .. ) tuleb sul lennujaamas Transfer , ja see transfer teeb esimese nii ööelda pissi peatuse - kus on võimalik osta SIM kaardi , süüa ja muid kraami .

Kui inimene läheb pakettiga siis Turismi piirkonnad ei ole LINNA peatänav , Hotelli piirkonnas pole neid esindusi .

Sama käib Hotellide kohta - osad pakkuvad kohe vastuvõttus neid SIMe , või siis hotellide juures Poes on võimalik osat neid SIMs

Loodan et nüüd saad aru ?

0
0

Ehk kaaluks ka seda võimalust, et kõik inimesed ei lenda Türki selle ühe ja ainsa pakettreisiga ega maandu ainsas sulle teadaolevas Türgi lennujaamas ega peatu ainsas sulle tuttavas piirkonnas?

4
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased