Itaalia ja Covid

Küsimus.  Kas Itaalias Rooma  lennujaama bussis, mis viib linna kontrollitakse temperatuuri (covid)?

1
2

Ei kontrolli siin keegi miskit!

2
1

Bussipileti peal hoiatus et kontrollivad. Vana põhi?

0
0

Ei olnud mingit kontrolli.

1
0

Kes neid kleepse ikka viitsib maha võtta, kui sügisel jälle vaja on.

1
1

Ei kontrollitud midagi. Maski polnud ka kellelgi, bussijuhilgi mitte. Ka lennukis polnud vaja, teade ainult oli  et soovituslik.

1
1

Nädal aega tagasi Napoli-Sorrento rongilt visati kõik järgmises peatuses maha, enamus turistid ja kontrolliga vaieldes sain aru, et igal pool ühistranspordis kohustuslik...trahvid värgid. Kohalikud kõik maskid ees.

0
0

FCO-Rooma keskus bussis oli mask kohustuslik. Igapool ühistraspordis nii. Kõik kandsid ka.  Termini-FCO rongis ka maskid kõigil ees.

0
0

Itaalia tahab kuni 30.09 FFP2 maski ühistranspordis

1
0

Seega mask kotti

2
2

Milleks üldse maski vaja kui kasutegur 0,00000001% ?

Tark on teiste vigadest õppida

3
15

Kui on kohustuslik, siis tuleb nõuet täita. See on siin vale koht vaidlemiseks teemadel kas maa on ikka ümmargune või maskid vajalikud, siin arutavad inimesed reisimisega seotud asju, nõudeid ja soovitusi. Itaalias on mask ühistranspordis kohustuslik ja eesti foorumis selle kahtluse alla seadmine on kasutu.

13
4

Paar nädalat tagasi Itaalias Milaano-Bergamo rongis keegi maski ei nõudnud. Rongijaamas samuti olid maskidega inimesed tuntavas vähemuses. Bussis sama asi. Ainus koht, kus maski nõuti, oli lennujaama rong.

1
0

Eelmine reedel tulin Sorrentost.Ainuke koht kus korraks maski nõuti oli laeval Napoli -Ischia. Muu ühistransport (buss,rong,laev )suht  50:50. Osad kandsid,osad ei. Keegi märkust tegema ei tulnud.

1
0

Jaanipäeva paiku nõuti FFP2 maski nt Iseo järve praamil, kirurgilisega praamile ei lastud!  Rongis samuti kõigil maskid ees..

1
0

Mask ette ühistranspordis! Kõik kannavad ja nõutakse ka.

3
2
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased