Jaan 2013, soe, 1 seljakott, 2*5-a.lapsed kaasa

Mõistus otsas, äkki oskate aidata!

Tahaks minna uue aasta alguses umbes kuuks ajaks (väljalend jaan või hiljemalt veebr esimesed päevad) päris sooja, aga mitte Indiasse, Kanaaridele, Aafrikasse (eriti Egiptus, Maroko), Ladina-Ameerikasse. Olla piisavas liikumises, aga mitte kiirustada. Nautida pigem loodust (k.a. randa) vahvaid tegevusi ja kohalikke inimesi kui vahtida hooneid. Korraga 36 h-sed lennumarsruudid jäävad ilmselt veidi pikaks. Oluline ka turvalisus ja vajadusel meditsiini kättesaadavus sest liigun lastega.

Tai lende olen nuhkinud, soodsaimad 780 eur kanti Bangkoki, ööbimine "naised saunas rääkisid" järgi reaalne u 30 eur öö, kas vastab tõele?

Maldiivid, lend oli umbes sama suurusjärk, aga kohapeal meeletult kallis, või ei leidnud õigeid kohti üles?

Kambodža, Taiga u sama surusjärk kuludelt, aga vähem vaadata, ei tea ka kuida seal turvalisuse ja arstiabiga lood? või on kujunenud vale arusaam?

Guam, Lennupiletid odavaimad (kui mälu ei peta) 1200, aga mingite ämblikega probleemid - sellest loobusin.

Pika jutu esimene küsimus, kuhu soovitaksite minna?

Teine küsimus, millistest portaalidest või lennufirmade kodulehekülgedelt leiab hea hinnaga lennupileteid? Ise olen läbi lapanud: www.bookinghouse.ee www.sky24.ee www.lastminute.com www.lennupiletid.ee www.lendama.ee www.reisiekspert.ee www.estravel.ee www.aurinkomatkat.fi

ja veel mõningaid teisi, mis siit trip.ee-st leidnud

Mida teeksite kuu aega Maldiividel? Kui sinna soovite minna, siis tasuks kombineerida Sri Lanka, vm-ga.

1
0

Mulle tundub et sul endal on pilt üsna selge, otsingumootoreid, kust lennupileteid leida on nii suur hulk, et neid üles lugeda ei ole mõtet. Sealt ei saa küll pileteid osta, kuid lendude otsinguks meeldib mulle kasutada http://matrix.itasoftware.com/ , ostmiseks siis juba konkreetse lennufirma lehele. Riigi valiku osas nõu ei oska anda, ise käisime lapsega esimesel kahel aastal Tais ja ei kahetse, meile tundus see turvaline riik võrreldes mõnede teistega. Keskmiselt 30 eur öö on täiesti reaalne minu arust. Vaatasin huvi pärast, mis meil eelmise aasta öö keskmine tuli (Malaisia, Kambodza, pluss ka öö Londonis), see oli 26 eur. Kambodza arstiabis mina samuti kahtlen, kuid samas ei ole Tai väga kaugel, kui tõesti häda käes peaks olema. Meie käisime Kambodzas 3aastase lapsega.

1
0

Omaan, Salalah last minute Stockholmist näiteks. Siin rentida auto ja sõita ringi. Aga häid pakkumisi ja vigu on http://www.holidaypirates.com

1
0

Maldiivid ei sobi "Olla piisavas liikumises".

Vali Tai - turvaline ja turistile väga lihtne maa.

1
0

Tänud juba vastajatele, läbi holidaypirates.com-I leidsin Thomascook.nl, kus on päris head hinnad, aga vähemalt mingi saksakeele alge vajalik arusaamiseks :)

Aga mis arvate Florida-st?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased