Jaanuaris Kambodzas

Tere, piletid ostetud ja jaanuaris siis sõit Kambodzasse, kas keegi on ka viibinud seal eestlaste hotellis?
Kas elu olu on umbes sama mis Tais? Või kindlasti muidugi hinnad soodsamad?

Millal sõidate Kambodzasse, meil samuti jaanuari algul minek?

Kasuta otsingut ja pole vaja uut vana teemat teha, siin sellest PALJU kirjutet.
Ka minu poolt.

Me lähme ka 8. jaanuaril Rootsist. Annan oma meili, järsku räägiks enne minekut. (toomas.luik@rescue.ee)

Olen väga huvitatud Kambodža reisist. Milise reisibüroo kaudu broneerisite ja mis on reisi maksumus?

Vaata www.lastminute.ee või www.apollo.se või www.fritidsresor.se kõik reisid rootsist sealt leiab sootsaid pakkumisi.
Ise saime 11000 tuhat nägu ja reisi pikkus 17 päeva.Ööbimise leiad ka ,seal kaks eestlaste hotelli ja samas ka kõik teised hotellid suhteliselt sootsad.

Kus see teine eestlaste hotell sealmaal asub? Jõuavad meie tublid kaaskondsed ka igale poole :) Ise tean Sihanoukville oma, millest siingi foorumis juttu olnud. Märtsis lähen vaatan yle ka

Muidu hetkel, kui veel huvitab, on vist siiamaani KLM kodukal soodsad lennud ( nädal tagasi oli veel kohti) Singapuri. Väga OK hinnaga. 6800 eeku. Tai oli samas kampaanias, mis myydi KOHE välja, Kambodza pole veel nii IN, ja tore ongi. SIngapurist edasi on ainult väike suts Kambodiasse. Just see pikk lend on muidu ju kallis.

Kas elu olu on umbes sama mis Tais? Või kindlasti muidugi hinnad soodsamad?

Minu üllatav tähelepanek oli paraku see, et Tais oli enamus asju odavam, kui Kambodzas. Näiteks toit ja massaaz. Hotelli oli võimalik küll odavamalt saada, aga enamus on sama hinnatasemega, kui Tais.

Eestlaste hotell jättis küll muidu väga hea mulje, kuigi ise seal ei peatunud. Päris kummaline on Eesti lipp lehvimas näha, olles nii kaugel kodust :P

Oskab keegi öelda, kas Kambodzas on samuti Hiina aastavahetus (23.01.2012)suur püha? Vietnami kohta lugesin, et sel perioodil olevat seal päris hullumaja. Mõtlesime, et äkki põikaks selleks ajaks Vietnamist Kambodzasse kui seal rahulikum on.

Kambodžas ei tohiks seoses Hiina uusaastaga midagi erilist toimuda. See nagu rohkem India kultuuri mõjuala, mitte Hiina oma. Laoses küll ei olnud midagi märgata.