Jõuluks koju

Kuna olen veel amatöör (väga) odavate lennupiletite otsimisel ja ostmisel, siis on selline küsimus: kas osta praegu ära küllaltki kalli hinnaga lennupiletid või on oodata enne jõule mingisugustki allahindlust? Kindel plaan lennata 23. detsembril Tallinnasse kas Amsterdamist või Düsseldorfist.

Tänud ette :)

Enne jõule ei lähe enam midagi odavamaks. Ainult kallimaks läheb. See aeg on ju reisimise tippaeg. Ma ostsin oma RA Düsseldorf-Tallinn piletid juba kaks kuud tagasi ära.

Lennupiletitega kipub jah pigem nii olema, et mida varem ostad, seda parem (loe: odavam). Jõulude ajal valitseb ju hullumaja ja odavamalt ei saa sa midagi.

Mis siin keerulist - 23. detsembri hommikul Ryanairiga Weezest Tallinnasse 100€. Pole sugugi paha hind jõuluaja kohta. Võrdluseks: Ecolinesi bussipilet Amsterdamist Tallinna on 134€.

Mnjaaa, Düsseldorf-Tallinn pilet on broneeritud. Seoses sellega: ma eeldan, et Weeze on avatud ööpäevaringselt, kui sinna sõidab umbes kell 3 hommikul buss?

Tänud vastamast :)

Oktoobris sain äralennukuupäevaga 23.12 Weeze-Tallinn-Weeze piletid veel 100 euroga. Täna on sama kuupäeva edasi-tagasi piletid juba 180 euri.

Võamlus osaleda kuni 02.12 raadio Uuno kampaanias "Jõuluks koju" http://www.uuno.ee/?pid=247&lang=1

Kas on kellelgi mõni idee kuidas odavalt jõulude paiku või varemgi kasvõi Euroopassegi saaks? Hetkel olen Seoulis ja välja lendaks nii 14-15 dets. Sihtpunkt võiks olla kasvõi ka Soome, elaks seal vaikselt jõulud üle või miskit. Ega jaanuaris vist lennud odavamad ei ole kui praegu? Koolivaheaeg tuleb peale ja lennud kallimaks :( Päris marsruut ja kuupäevad ongi kokku panemata, peaasi et kuidagi võimalikult odavalt saaks...aa ja mitte läbi Moskva ehk, tundub hirmutav seal maanduda aga kõik veel vähegi odavad piletid ükskõik mis sihtpunkti läksid just läbi Moskva.

Air China läbi Pekingi Stokholmi umbes 470 eur 14.dets.

See on vaga hea pakkumin naksitrall! Vabandust mind lolli aga kas mul on selle vahemaandumise ajaks mingit viisat voi transiitviisat vaja? Voi pole sellega muret kui lennud koik uhel broneeringul?

Transiittsoonist väljuma ei pea, ning viisat vaja pole. Ümber istumise aeg oli ka mingi 3 tundi ainult.

Olen sel aastal kolm korda Aeroflotiga Kagu-Aasiast läbi Moskva tulnud ja midagi hullu sealjuures ei juhtunud. 14. dets. saab Aeroflotiga Söulist Riiga 413 euro ja 14 tunniga. Transiittsoonist väljuma ei pea ja immigratsioonikaarti täita ei tule.

tänan abistajaid! Kuna mul on veel igasugu asjaolusid, mille järgi ma pean pileteid broneerides arvestama siis läbi bookinghousei arvatavasti kas Seoul-Stockholm 406 euri või Seoul-Helsingi 482euri. Viimane läbi moskva ja vaid 2h vahemaandumine, esialgse 18h-se peatumise asemel. Rootsis maandumisega oleks hea sest pagasi limiit on 23kg mis mul väga vajalik oleks (kuid ehk helsingi lennul nad lasevad mu paari ülekiloga siiski pardale ja ma ei pea kotti tühjaks viskama). Kuid siis pean edasi laevaga soome põrutama, kus sõbranna mind peale korjab. Samas kogu selle transpordi peale rootsis ja sealt soome, võiks hinna poolest juba otse soome põrutada. Nii et jah, eks see Seoul-Helsingi läheb lukku. Jõuluks soomest siis laevaga eesti üle pika aja :) Ja bookinghouse selle pärast, et seal võimalik netist ülekandega maksta, ma ei saa siin oma aussi krediitkaardiga maksta :S Jaapanisse minek jääb siis seekord ära, kuigi nii lähedal olles võiks korra sealt ka läbi astuda, piletid sinna on odavad aga sealt välja lennata euroopasse läheb päris kalliks+kohapeal olek ka kisub üle mu eelarve juba. tänud veelkord ja ilusaid jõule!