trip-krainetrip-ukraine-dark
Käsipagas suurus

Mida vb liigitada käsipagasi alla ja kui suur mõõtmetelt võib käsipagas olla

http://www.trip.ee/node/24833 ja kui vastuseid kõiki ei leia, siis palun küsi selles teemas. Siis on info ka teistele hiljem leitav! Tänud

Kui mul on üks seljakott,kas siis pean ostma pagasi pileti juurde?

Kui seljakott sinu kõrgune, siis jah, kui selline keskmine, siis mitte. Kõige parem, loe lennufirma kodulehelt nende nõudeid käsipagasi suurusele ja saadki vastuse

Ryanairil on 1. Novembrist käsipagasiks ainult 1 kott suurusega 40x20x25 seega kas keskmine seljakott, väiksem spordikott v suurem käekott. Kui on pehmest materjalist ning mitte pungil täis võib olla ka veidi suurem, kuid üldiselt need käsipagasikohvrid sellesse mõõtu enam ei mahu. Prioriti ostmisel saad juurde võtta ka teisi koti (ca 10cm kõrgema ja vist oli 5cm laiema) mis peaks olema see standartne käsipagasi suurus, kuid meil jäid rattad ikkagi üle, samas lasti ikkagi pardale. Teistel lennufirmadel on nõuded veidi leebemad. 

Sooviksin teada, et kui mul on käsipagasiks seljakott ning lisaks tahaksin lennukisse kaasa võtta ka U-kujulist kaelapatja (mitte täispuhutav, vaid tavaline), kas siis selle pean kindlasti turvakontrollis selle oma seljakotti pressima või võib see lihtsalt mul ka käes olla?

Turvakontrollis ei pea sa midagi kuhugi pressima, pigem vastupidi. Ja pardale minnes pane padi kaela ja tee chill nägu. Paljudel on kõrvaklapid ka suuremad kui sul padi ja keegi ei köhi.

Lufthansal Frankfurdis järkulendu oodates minu lähedal sebis lennujaamatädi ühte hajameelset peret eelisjärjekorras lennukile ja talle jäi minu kohver silma. Kelle oma? Kas on liiga kaalu? Ei! Võttis ja tõstis, on küll! Kas tulete ja annate üles? Mina: mis tähendab andma üles? Kui on raske, ma võin riided selga panna! Hea küll, no problem! Tagasi sõites sattusin paanikasse nähes, et pardakaardi kontrolli järel klaasukse taga kitsas koridoris kohvreid kaaluti. Õnnestus kohe siseneda ja sain mööda. Detsembris sellist asja ei olnud.