Karavaniparklad Ida-Virumaal

Oskab keegi soovitada karvaniparklaid Narvas ja Narva-Jõesuus või päris  lähiümbruses. Selle kohta eriti infi pole leidnud. Samas oleks teretulnud ka kasutajate kogemused.

Toilas SPA vastas korralik karavaniparkla.Käisime sel suvel ja jäime rahule.

Olen korra ööbinud Laagna hotellis, see Narva-Jõesuust 9km. Olemas ka karavanikohad. Ei midagi erilist, aga lihtne ja suuremast kärast kõrval asuv kohake. Sisebassein ja saunad olid peale pikka matkapäeva asjaks ja söök oli mäletamist mööda päris hea. Naljakas on see, et nende veeb pakub küll igasuguseid keelevariante, aga mitte eesti keelt. Ei meenu, mis keeles me kohapeal personaliga suhtlesime.

Sel aastal, kui mina Ida-Virumaal matkasin, tahtsid vaid sääsed meid elusalt nahka panna, ümbruskond näikse nende sigimist soosivat. Mujal Eestis säärast sääseuputust samal ajal ei olnud, me isegi ei tulnud selle peale, et peaks end kaitsevahenditega varustama.

Külastasime Olginat umbes 4 aastat tagasi. Oli väga ok koht, kummaline oli ainult see, et rangelt (toonitati mitu korda) oli keelatud meestel kasutada suurt ja kaasaegset wc-d. Meeste jaoks oli eraldi väike putka platsi servas.Mul olid väiksed lapsed siis kaasas( poisid ). Käisime salaja nagu vargad naiste kempsus lastega.