Kas 45 min Frankfurdis ümberistumiseks piisav?

Tue 17 Aug 2010 19:40 RIX Riga International Lufthansa LH3247 20:55 FRA Frankfurt am Main 2h 15
Connect in airport 0h 45
21:40 FRA Frankfurt am Main Lufthansa LH930 22:20 NUE Nuremburg 0h 40

Frankfurt on üks maailma suurimaid lennujaamu.

Kui piletit on võimalik niimoodi osta, siis siselennu puhul ehk läheb õnneks.

Euroopa siselendude puhul piisab ilusti. Schengeni siseselt Lufthansa lennukilt Lufthansa lennukile pääseb üsna kiiresti. Kui on saabumisel mingi jama, siis tuleb lihtsalt veidi kiiremini sammuda.

nii võid isegi jõuda, kui lendad käsipagasiga ja lennuaeg täpne on. Ise ei julgeks nii lühikest ümberistumise aega planeerida. Igasuguseid asju on juhtunud. Ka seda, et kellelegi lennkis kutsutakse politsei ja seetõttu hoitakse maandunud lennukis reisijaid 45 minutit kinni.

Kui lennuk maandub Frankfurdis õigel ajal või veidi varem ja check- in on lõpuni tehtud ning pagasit vahepeal välja võtma ei pea, siis jõuab.

Keegi ei garanteeri, et lend hiljem sisse ei jõua, isegi ilma igasuguste ulmeliste politsei- stsenaariumiteta.

Ära muretse selliste asjade eest, mida sa pole ise võimeline muutma. Kui piletil on reaalselt seotud lennud, pole sinu mure, kuidas edasi lennata saad, saabugu siis esimene lend kasvõi kaks tundi hiljem ja olgu pardal või seitse märatsejat, kellele vaja politsei vastu kutsuda.

Lennufirma, antud juhul Lufthansa, peab sind tõrke tekkimisel võimalikult väikese ajakuluga lõpp-punkti sõidutama ja vajadusel hoolitsema (söötma, magatama jne.)