Kas keegi on Cote d'Ivoire'is viimasel ajal käinud?

Huvi on endal millalgi Elevandiluurannikule rännata ja nüüd uurin,et kuidas sinna kõige parem oleks sõita ja mis selle jaoks vaja on......

Naaberriigi Ghaana pealinna Accrasse on võimalik saada edasi-tagasi pilet soodsalt alla 10000 kr.

http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuinfo/lan/ee/id/43941547

Ghaana pidi olema sõbralik ja meeldiv riik.

Sa reisd nii palju. Varsti lähed ju Indiasse.

Jah 2.5 nädala pärast lähen tõesti Indiasse aga otsustasin et järgmine sihtkoht saab olema Elevandiluurannik. Millal see reis toimuma saab ei oska hetkel öelda aga üritan enne võimalikult palju infot hankida. Siis on pärast lihtsam.
Aga kas kuidagi ümberistumistega Abidjani lennukiga ei saa? Näiteks kas Prantsusmaalt vms?

Tallinn (Ulemiste) -> Amsterdam (Schiphol) 01.02.2008 15:10 - 17:00
Ooteaeg: 14h 25min Air France Turistiklass
Amsterdam (
Schiphol) -> Paris (Charles De Gaulle) 02.02.2008 07:25 - 08:50
Ooteaeg: 4h 35min Air France Turistiklass
Paris (Charles De Gaulle) -> Abidjan (Felix Houphouet Boigny) 02.02.2008 13:25 - 18:50 Air France Turistiklass
Kestvus: 29h 40min
Abidjan (Felix Houphouet Boigny) -> Paris (Charles De Gaulle) 16.02.2008 22:55 - 17.02.2008 06:20
Ooteaeg: 55 min Air France Turistiklass
Paris (Charles De Gaulle) -> Prague (Ruzyne) 17.02.2008 07:15 - 08:55
Ooteaeg: 2h 30min Air France Turistiklass
Prague (Ruzyne) -> Tallinn (Ulemiste) 17.02.2008 11:25 - 14:35 Czech Airlines Turistiklass
Kestvus: 13h 40min

Kokku 17757 EEK

See on suht ulmeline:) Sellisel juhul on tõesti mõtekas lennata Accrasse ja sealt juba edasi bussiga vms. Huvitav kuidas sealsete viisadega on. Siinkohal märgin ära et küllakutse saamine pole probleem.

Võib olla saab siit Prantsusmaale hulga soodsamalt. Ja siis sealt otse lennata.

Paris (Charles De Gaulle) -> Brussels (National) 01.02.2008 07:40 - 08:40
Ooteaeg: 3h 20min Brussels Airlines Turistiklass
Brussels (National) -> Abidjan (Felix Houphouet Boigny) 01.02.2008 12:00 - 17:45 Brussels Airlines Turistiklass
Kestvus: 11h 05min
Abidjan (Felix Houphouet Boigny) -> Brussels (National) 15.02.2008 18:55 - 16.02.2008 05:10
Ooteaeg: 4h 30min Brussels Airlines Turistiklass
Brussels (National) -> Paris (Charles De Gaulle) 16.02.2008 09:40 - 10:40 Brussels Airlines Turistiklass
Kestvus: 14h 45min
Kokku 10465 EEK

Sa ikka tead, et kodusõda Elevandiluurannikul on hetkel külmutatud ajutise vaherahu läbi üsnagi kõikuval pinnal?

Eks mul läheb selle reisi planeerimise ja korraldamise ning rahakogumisega veel ikka veidike aega. Ja kui olen omadega valmis siis hakkan muretsema kohalike elude ja olude pärast:)

Kui sa juhuslikult seda teinud juba ei ole siis on lausa kohustus end ennem piletite broneerimist sealse eluoluga kurssi viia. Võimaluse korral otsi välja film "Holidays in the danger zone - Violent coast". Reisikirju olen ise leidnud minimaalselt, sellepärast on ka kahju, et rebaseonu Libeeria, Elevandiluuranniku ja Sierra Leoni vahele jättis :P Kui huvi tõsisemaks muutub siis hoia ka meid kursis...

Aga miks sa just sinna tahad minna? Mine sõbralikku naaberriik Ghaanasse!

Kui sind just sõjalised ekstreemsuses huvitavad, siis Iraagis on hulga huvitavam rännata!

Ei ole sõjaliste ekstreemsuste fänn:P Lihtsalt olen kuulnud üsna palju huvitavat sellest maast ning tema inimestest - vot sellest ka huvi:)

Mitte küll päris viimasel ajal, aga ehk leiad sedakaudu mõne kontakti. http://trip.ee/node/3277

Tere,

kui on kedagi, kes on hiljuti käinud Ghanas, andku endast märku.

potsa@ppb.ee

tervitustega,
Pots

Hetkel Condori sooduspakkumisega oktoobris võimalik sõita Frankfurdist Banjul´i. Odavaim hind edasi-tagasi 298 EURi (4679 EEK). Kuidas sealt Abidjani jõuda, ei tea.
Pariisist otselennud Abidjani Airfrance´iga - edasi-tagasi hind 788 EURi (12371 EEK) Lennuaeg 6 h 25 min. Minimaalne kohalolekuaeg 10 päeva, maksimaalne 30 päeva.

Ghanas käinud vähem kui aasta tagasi ja varsti taas minek.... Milles probleem?

Foxuncle vist käis viimati.
Vaata www.rebaseonu.net