Kas keegi on kasutanud BedBoxi?

Tere,

Kas keegi on kasutanud BedBoxi lapsega lendamisel? 
Millised on muljed? Kas on väärt oma hinda?

Offtopic, aga mu meelest on see täielik jaburdus. Kui mu lapsed selles vanuses olid, said nad hakkama ka üle ookeani lendudega ilma igasuguste abivahenditeta ja ma ei näe, kuidas see box oleks lendamise või reisimise meeldivamaks teinud - lõpuks jääb igasugu kottide-kohvrite vedimine ikka lapsevanemate hooleks :D

Tänud arvamuse eest :) Käisime Miamis kui laps oli 1,5 aastane. Päris ebamugav oli 11 tunnisest lennust 9 tundi istuda poole kanniga oma istmel, sest laps magas risti üle istmete. Ülesse ka ei taha ajada, sest ega toriseva lapsega parem pole. Jah, saime ka hakkama, aga mõnus ei olnud. Seepärast tunduski nagu BedBox võiks olla lahendus kui nüüd San Fransiscosse läheme ja üks aastane tegelane on lisaks.

Äkki hoopis "Fly Legs Up"? Võtab vähem ruumi ja on kauem kasutatav.


Hea idee! Kas olete seda ise kasutanud?

Minul on kogemus Fly Legs Up'iga ja toimis hästi. Mõlemad lapsed magasid 11 tunnisest lennust suurema osa ajast ja endalgi oli vahepeal hea jalgu toetada. Kaalusin ka algul Bedbox-i ostmist, aga minu jaoks oligi nö miinuseks küllaltki suur ja kobakas kohver, mida lõpuks ikka ise tassima pean - kahe lapse puhul oleks see siis kahte kobakat tähendanud. Fly Legs Up mahub aga ilusti enda käsipagasi kohvrisse ära. 

Küsimus kus seda meil müüakse? 60 raha on päris krõbe hind. Ja ma saan aru et kohe kui ennast istmel tõstad ja liigutad siis kukub see ju alla, keharaskus ju hoiab seda pingul?!  Põhimõtteliselt võib ju käterätikule paelad otsa õmmelda ja ongi olemas :) 

Mina ostsin www.reisipisik.ee lehelt. Olin ka algul skeptiline ja mõtlesin samuti, et see vajub alla kui ennast istmel tõsta. Aga vot ei vajunud. Loomulikult võib ka ise käterätikule paelad otsa õmmelda, aga vahe on selles, et Fly Legs Up on mittelibisevast materjalist ja see nn saba on nii pikk, et annab ka lennukiistme alla keerata. Lisaks mahuvad need täispuhutavad padjad üsna täpselt istmevahesse ja seetõttu ei olegi kuhugi alla vajuda. 

Ma ise ostsin kaks sellist patja Hiinast, omal ajal ca 16 EUR tk. Tuleb küll kaua, kui ajaga napp. Nn 3 kordse kõrguse sealt valikust, aga ilmselt muidki. Istub täpselt istmete vahele, kõrgus ka OK. Kaalub miski 450 grammi.


Travelsky Travel Inflatable Pillow 

Meenu, kuidas sa seda täis puhusid?

Suuga :) see lihtne, tal selline ca 2-3 cm läbimõõduga ava (kork peal ja pehme klapp sees ja õhku tagasi ei lase.