Kas Tenerife S või Fuerteventura väikelastega perele?

Kumba soovitate lastega, oleme olnud Cran Kanaaridel aga nüüd vaataks naabersaarele.

Oleme lastega käinud Tenerifel, Fuerteventura on veel avastamata. Tenerifel meeldib lastele kindlasti Loro park, selle piletiga koos saab osta ka veepargi soodsa pääsme: kaks päeva väga toredalt sisustatud. Piletid soetage TenerifeKompassist sõbrahinnaga, sealt antakse ka teisi häid nõuandeid.

Lastega soovitaks küll Tenerifet, juba Siam Parque tõttu. See on tõesti vägev veepark, nii lastele kui suurtele! Kui tohib siis veidi vinguks ka.On olemas Kanaari saared, ehk lühidalt Kanaarid, seal 13 saart ja üks neist kannab nime Gran Canaria, sellist saart nagu Cran Kanaarid pole olemas.

Kui Sa peeglisse vaataks, võiksid veel korra vinguda, sest on Loro Parque ja Siam Park :D
Või on nad ühinenud? Pole paar aastat käind, ei tea...

Inglise keeles park, hispaania keeles parque. Vali kumba tahad.

Veel 1 mure, nimelt azair-i lehel kui valin reisi siis näitab reisija aegu, hinda ja ümberistumisi, kuid kui seal näit 1 ümberistumine ja soovides lendu osta saadab lennufirma kodukale, kust tuleb iga erineva lennu jaoks eraldi pilet osta. Miks pole nii (või mina lihtsalt ei oska),et lihtsalt azairi lehel klõpsin konkreetsel paketil ja ostan samalt lehelt lennud. Loodan et kirjutasin arusaadavalt. Lihtsalt pole selliselt kunagi pileteid ostnud. pabistan nimelt, et seni kui õhte lendu ostan on jätkulend teise firmaga juba läinud või muutunud.

Sinna lenda Norwegianiga Helsinkist ja tagasi Ryanairyga läbi Bergamo Tallinnasse.

Nujah, ja eesti keeles on ju Siiami park ja Papagoi park.
Ei tea, mis need Kiesslingid eputasid ja just sellised nimed oma projektidele valisid...

Täpselt ei mäleta, aga peaks olema mingi seos Tai kuningakojaga. Need ehitised seal on täiesti ehtsad, Tais valmistatud, võltsi ei tohiks seal midagi olla.

Kindlasti soovitan lastega Tenerifet, väga mugav, rohelisem kui Fuerteventura ja ägedamat tegevus (juba eelpool nimetatud Loro park, Siam park ühe sooduspiletiga ning kindlasti käige ära Teidel ja kui aega jääb siis on veel Monkey park jms.) Tenerife Kompassist saab kindlasti abi! Esimene kord käisime kahe perega enamus kohtasid läbi, teist korda käisin lastega ning sain naisterahvana ka väga ilusti seal sõidetud rendiautoga, ainult et kaart peab hea olema ning kõrguste hirmu ei tohi olla sest mägedes teed väga käänulised ning rõhkude vahe ka. Nüüd läheme Fuerteventura asemel just Gran Canariale mis meile avastamata ning vaatasime ka azairist piletid. Tõesti otse sealt osta ei saa, pead ostma läbi lennufirma seega oleks hea kui sama otsa piletid oleks vähemalt sama lennufirmaga (meil nt. üks ots Norvegian ja teine Ryanair)st. et kui üks lend hilineb siis sama lennufirma siseselt ikkagi lihtsam edasilennu aegu ajada. Ning meie kogemus ütleb, et lendude vahele peaks jääma vähemalt 4-5h siis on juba enamvähem turvaline puhver hilinemisteks, esimene kord Tenerifelt tulles ütles üles kanaaride lennutorni juhtimine ja meie Londoni "öömajutus" möödus seetõttu lennukis aga edasilennule jõudsime õnneks normaalselt, 2-3h lendude vahet poleks aga midagi päästnud.

Ostsime piletid rootsist skavstast Tenerifele otselennuga (5-le 450e edasi/tagasi)ja Skavstasse autoga Kapelskärist (5-le 380e edasi/tagasi). Tallinkil ei sobi tagasitulek.
Samas võin soovitada norm hotelli Cran Canaris Puerto Ricos (hea tuule vaikne rand lähedal) hind oli u. 400e/10p

Plaanin ka lastega Tenerifele minna aprillis 23.04- max 02.05.15, kuid ei suuda kuidagi kokku kombineerida võimalikult odavat edasi-tagasi lendu. Olen kaks päeva proovinud juba igasugu variante nii algusega Riiast kui Londonist, vot ei õnnestu. Kas siin leidub kedagi, kes oleks nõus algajat aitama?

Ma ju kirjutasin autoga Paldiskist rootsi, auto jätame Skavstas tasulisse parklasse sealt Ryanairiga Tenerifele ja pärast samamoodi tagasi.

Hetekel just püüdsin Norweigani ja Ryanairi lehelt aegu klapitada, kui minna Helsinki-Barcelona-Tenerife, aga tagasi tulles peaks öö veetma Barcelonas, mis ei ole just väga odav. Tänud, neandertaal, lähen vaatan ka sinu pakutud lehte.

priitsamuel, mis lehelt sa ostsid?

aga Ryanair ei lenda aprllis Skavstast :(

Miks sa, Lepatriinu, nii keeruliselt sinna lennata tahad? Helsinkist läheb Norwegian ju otse sinna ja sinnasõidu piletid on üsna odavad. Tagasi võiks üritada ten-milano-tallinn ryaniga, ei mingit ööbimist. Ja ei maksa unustada finnmatkade lennupiletite pakkumisi.

Ei tahagi, läheks otse Tallinnast, kui oleks mõistlikud hinnad. Kuna siiani olen kasutanud ainult pakettreise, siis olen otsimisel saamatu ;(