Kas varajase tellija soodustusega või ...

Tere! Kindel plaan minna aprillis Egiptusesse puhkama:) Nüüd vaja otsustada, kas osta praegu varajase tellija soodustusega või jätta kevade peale ning hakata otsima veebruar-märts? Mis rahvas arvab, kuidas keegi on reisid ostnud?

0
1

mine viimase hetkega, saad odavamalt ja asi kindel

1
0

Aitäh, seda arvan mina ka:)

0
0

Seda ei tea keegi ette, kas Eesti reisikorraldajad jälle mitte reise enne hooaja lõppu ei kavatse lõpetada. Niiet targem on oodata viimase hetke pakkumisi.

0
0

Aastaid käinud Egiptis jaanuar-veebruar ja alati ostnud varajase tellija soodukaga. Samas ka edaspidiseid pakkumisi jälgides. Kunagi ei ole paremat pakkumist näinud. ´Meil muidugi 2-nädalased reisid.

2
0

Olen viimased aastad kõik reisid ostnud varajasega ja pole siiani veel hävingusse jäänud. Kui on suva kuhu hotelli minna, siis võib küll proovida viimast hetke. Nõutuma ja parema asukohaga hotelli ei pruugi kohti enam olla. Võib-olla Egiptusega pole nii, olen seal korra käinud.

1
0

Olen 6 korda minemas ja kindlam on osta ülivarajane ehk siis kui müük algab (tavaliselt juba juunis-juulis). Viimase hetkega pigem kui loterii, peab kogu aeg asja pingsalt jälgima hindu aga kes ei riski see ... :)

1
0

Kuidas veebruaris ilmadega on? Kas on midagi kindlat, või on loterii? Käin tavaliselt märtsis, aga seekord peab veebruaris minema ;D

0
0

PS: Olen teadlik, et "või" ees koma ei käi. Sorry!

1
0

Lähtudes sel kevadel toimunud Egiptuse sündmustest, siis soovitaksin viimase hetke pakkumisi. Niikaua, kuni on võimalus, et reisibüroode arvates on seal liiga ohtlik, pole sul mingit garantiid, et varakult etteostetud reis ka reaalselt toimub. Kui nad selle force majore tähe all tühistavad, oled ilma nii reisist kui ka rahast (vähemalt enamusest sellest).

2
0

Meie läheme taas kord varajase tellija soodustusega. Siiani ei ole pidanud kordagi pettuma, nüüd saab vist juba viies kord.

1
0

Mina olen käinud 6 korda Egiptuses, reisibüroo kaudu, alati märtsis ja alati alles 1-2 kuud varem reisi ostnud. Aprill on seal eestlaste jaoks hooaja lõpp ja on juhtunud, et tulevad väga soodsad hinnad selleks ajaks. 2011 aastal oli seis selline, et õnneks sel ajal, kui meil reis plaanis, GoAdventure ka juba lendas jälle, aga teised mitte. Ja kellel reisid planeeritud ja ostetud need ka oma puhkusest ja rahast ilma olid (veebruar-märtsi esimene pool). Sel kevadel oli sama asi. Tahtsin ka minna aprillis, viimase hetke pakkumisega, aga kui hakkasin lendu ostma siis teatati, et müük on peatatud. Novatours ja Teztour ei lennanud juba tükk aega enne. Sealset olukorda peeti ohtlikuks, kuigi see nii ei olnud tegelikult. Sellepärast sellisesse suht keevalisse kohta ei soovitaks mina varajast ostu teha. Aga riskida ju ikka võib. Loodan, et seal ei lähe enam olukord nii rahutuks ja keeruliseks, et reisid ära peaksid jääma.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased