Kass lennukiga USA-sse?

Mul on selline mure et tahaks kassiga USA-sse sõita aga kass läheb lennukis hulluks ja kuna lend on väga pikk, siis kogu lennuks ei saa teda magama panna. Kas on mingi voimalus kuidas teisiti transportida kassi? Eraldi auto voi loomalennuk, kus loomade eest hoolitsetaks, mitte et ta peaks 15 h voi kauem kastis istuma?
.
.
.
Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

jama lugu jah. Kõige õigem oleks tellida kassile eraldi loomalennuk, soovitavalt koos veterinaariga, kes jälgib et kass hulluX ei läheks. Järgmine ja natuke pikem variant on kassi transportimine autoga USA-sse, sel juhul peab juht olema võimeline hoolitsema looma eest terve reisi jooksul.

Kui ta sinuga koos salongis saaks olla poleks vb hullu.Aga ma olen kuulnud, et neid koheldakse kui pagasit.Kassid pole head stressitalujad.Katsu ta koju jätta kui just elama ei lähe sinna.

Minuteada saab kassi nagu väiksemaid koerigi (kuni 8 kg) salongi sisse võtta. Oma koeraga olen ka usas käinud, saad puuri v koti lennu ajal väikselt sülle võtta ja käega loomakest silitada. Ise olen valinud pikad lennud öised lennud, kuna sel ajal koerake ka magab rahulikult lennukis.

Mis lõbu üks kass Ameerika reisist võiks saada?

Mina reisisin kassiga laeva ja autoga. Kokku umbes 24 h. Küsisin loomaarstilt rahustit, sest juba autosõit ajab mu kassi hulluks, ei aita ei süles hoidmine ega silitamine. Vaene kassike oli küll poolest tabletist väga lääbakil enamuse sõidust. Vaatas tülpinud näoga, keeras selja ja jälle magas.