Kaubalaevaga USA-sse :D

Hei!

Mõne aja pärast on minek USA-sse seljakotiga.ERiline soov on Kesk-, ning Lõuna-Ameerikasse rändama minna. Praegu aga huvitab selline teema, et kas keegi on käinud või kuulnud sellisest asjast nagu kaubalaevaga ühendriikidesse minekust! Mõtlen just London-USA(ükskõik, milline sadam)! icc, võibolla on tobe aga kuna tuli mõte, siis igaksjuhuks küsin! Uurisin ka internetist ja siit, kuid pole midagi leidnud! KUi ei ole võimalik, siis lähen ikka lennukiga, mis mul muud üle jääb! ;)

Cheers! Liisi

tss ;) Ise ka naeran enda üle juba, ei tasu vist üritadagi sedasi USA-sse saada! Pigem õhu kaudu London-Miami 254 poundi eest (ligikaudu 5000 Eesti raha)!

0
0

SAMAS aga leidsin siit trip.ee st, et Hispaaniast saaks Atlandi kaudu Lõuna-Ameerikasse, kuid pidavat siiski kallimaks minema, kui lennukiga, kuna "miteeametlikult" ei taheta isegi kaublaevale võtta,(on olemas reisijatekohad - ametlikult!) Siiski, kui keegi tollest teemast tiba teab, siis ehk vaevub kommenteerima!

Aitäh! Liisi

0
0

OT: Naisi kindlasti häämeelega mustalt kaubalaevale võetakse. Seal kiimas madruseid omajagu, kes siis väikeste teenete eest su kohale viivad ja kuskil su pärast maha sokutavavad.

0
0

hahaa!

kaubalaevadele muidu müüakse küll reisijate kohti ametlikult, aga palju nad maksavad!? Ega rahas polegi tegelikult probleem, lihtsalt midagi teistmoodi tahaks. Ise elan LOndonis ja paari kuuga on plaan 5000 naela kokku saada ja siis pikemaks ajaks seljakotiga Kesk-,ning Lõuna-Ameerikasse trippima minna!

0
0

Aga kuidagi ei suuda paari kuuga 5 tuhhi korvale panna. Isegi valja teenida see summa on ysna ok. Mis tood teed Liisubethu? Annad ehk teistelegi nou. Aga kaubakad muidu votavad peale kull. Aga need on ka kole aeglased Ja teha pole nendel suurt midagi.

0
0

aa ;) ma ei mõtlegi 2-3 kuuga seda kõrvale panna, väljendasin tiba valesti! Algul oli plaan minna 2009 jaanuar, aga nüüd siis märts! Aga, kui 55 tundi nädalas tööd teha, ja kokkuhoidlikult elada on see võimalik küll! Eriti kui hea palgaga töökoht on! Aga aitäh vastuse eest, pole vist mõtet kaubakaga minna kyll, tingimused on ka ilmselt väga kehvad ja reis üüratult pikk! :(

0
0

Siin yks artikkel soome keele oskajatele. Teemaks kaubalaevaga mööda maailma meresid. http://www.iltasanomat.fi/matkailu/uutinen.asp?id=1619845 Tähelepanelik lugeja leiab ilma keeleoskusetagi sobivate kompaniide nimed :-)

0
0

http://www.spliethoff.com/

See firma veab paberit liini Rauma-Rostock-Jacksonville Nendel uued laevad, head kajutid, päevas söögi eest 7euri, pileti hinda aga ei tea, kui Soomes peale istuda siis söidab 2 nädalat vist, igatahes Rostockist Jacksonville'i söitis 10 päeva. Kui suudad endale hankida mingi töö ka selleks ajaks sinna siis ok, aga muidu on kuul pähe, nende Eesti office asub Paldiskis. Uuri netist nr. ja helista küsi kui endiselt veel huvitab... Cheers . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Kui otsida googlest cargo ship travel, leiab nii mõndagi. Näiteks selline artikkel: http://peakenergy.blogspot.com/2008/08/how-to-travel-by-cargo-ship.html. Hind siis sellisel reisil ühe päeva kohta tavaliselt keskeltläbi 80-120 dollarit.

0
0

Kas see €254 on edasi-tagasi või 1 ots?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased