Keegi Bora Boral on käinud?

Tere!

Tahaks teada kuidas ja millal oleks soodsaim aeg sinna minemiseks.Millise summaga peab arvestama?Siiamaani olen ainult ühe pakkumise leidnud ja see oli 2300E.

Ette tänades

Tanel

Maailma teise otsa lennata ainult ühe Kihnu saare suuruse maalapi pärast vast ei tasu. Tahiti võiks olla retke põhipunktiks ja sealt siis siselendudega korraks ka Bora Borale. Ümberistumine tavaliselt Los Angelesis, kui käinud pole siis tasub seal vahepeatus teha.

0
0

Aga palju raha võib sellisele reisile minna?

0
0

Kui lennupileteid Tahitile otsid, siis vaata Pariisist Papeetesse. Orly lennujaamast lendab odavlennufirma French Blue. Tripis oli jaanuaris ka sellekohane pakkumine. Tahitist Bora Borale edasi minek veel umbes 2-300€ ikka. Ega see odav koht pole, summa oleneb sellest kaua kavatsed seal olla ning missuguses majutuskohas.

0
0

No selge ja äitah info eest.

0
0

2 nädalat 6000eu inimese kohta.. ütleme nii, et vägagi kallis koht, kuid mälestus kogu eluks..

0
0

Soodsaim aeg on kindlasti aasta algupool, ehk siis vihmasem periood. Kuna käisin ise 10 aastat tagasi, siis ei hakka tänaste hindade koha pealt sõna võtma, aga ropult kallis on seal peaaegu kõik...enamik tooteid tuleb sisse vedada. Minu jaoks oli Bora Bora suht nadi, v.a. laguun, mis on ikka imede ime. Muidu vaevleb saar kogu Polüneesia mure ehk siis prügimajanduse probleemide käes. Prügi üritatakse sageli põletada ja selliseid kohti on saarel üsna mitu. Jätab üsna räpase mulje.Tahiti on mitmetahulisem ja looduslikult põnevam. Super pärl on Moorea.Kui juba sinnakanti minek on, siis tasuks vähegi mõistlike finantsiliste- ja ajaressursside puhul külastada ka Markiisisaari ja Tuamotu arhipelaagi atolle. See riik, mis on laiali paisatud Euroopa suurusele pindalale on oma eriilmeliste saarestike tõttu ikka väga mitmekesine sihtpunkt.Kindlasti minu reiside eksootika tipp seni ja ei imesta, kui jääbki selleks.

1
0

Käisin täpselt aasta tagasi seal. Prügi kohta ütleks, et võib-olla 10a tagasi polnud süsteemi, aga praegu on seal väga puhas. Moorea saarel töötasin vabatahtlikuna ja majutuses oli süsteem, kus prügi sorteeriti kolme erinevasse prügikasti. Biolagunevat prügi ei tohtinud kilega koos visata, muidu minema ei viidud. Kõik Seltsisaared on erinevad ja sealsed kohalikud on kõige sõbralikumad ja avatumad inimesed, keda mina maailmas rännates näinud olen. Hinnatase sõltub väga majutusest. Kui minna lux reisile, siis on väga kallis. Kui võtta nt Airbnb koht ja ise süüa teha (saarel on suur kaubanduskeskus olemas), siis ei ole nii kallis. Tuuride hinnad on mõistlikud. Nt päevane laguunituur koos lõunaga on ca 100+ eur. Bora Bora Pahia mäkke ronimine maksis vist ca 140 eur. Ise ei soovitaks ainult ühele saarele minna vaid osta lennupakett. 7 saart saab läbi lennata umbes 400-500 eur. Lend Tahtiti-Bora Bora-Tahiti läheb juba 300+ maksma. Bora Bora saarel on ilus ja lahedaid kohti, aga seal 2 nädalat olla on ilmselgelt palju (minu jaoks vähemalt). Nädala võib seal küll olla, kui mäge ronida, niisama lõõgatuda, laguuni tuure teha ja sukelduda nt. Lend sinna võtab meeletu aja Eestist lennates. Mina külastasin Aucklandist ja lend oli kuskil 4h. Eestist lühim tee ongi läbi eelmainitud LAX lennujaama (Los Angeles) ja sealt edasi Tahtitile(Papeete). 

1
0

Lend sinna on tõesti ropult pikk. Minu kogemus:TLL-CDG: 3hCDG-LAX: 12hLAX-PPT: 8h+siis lendude ootevahed lennujaamades.On ka muid variante läbi Santiago, Aucklandi ja ka Tokyo, aga ilmselt kõige sujuvam ikkagi Pariisi ja LA kaudu.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased