Kehtiv viisa vanas passis

Kas keegi on hiljuti käinud kahe passiga USA-s, kehtiv viisa vanas kehtetus passis ja uus pass? Kas piiril probleeme pole tekkinud? Siin seda teemat harutatud, aga selget vastust pole saanud.

Tuleb välja jah, et sobib, kui kaks passi kaasa võtta.

Kui USA viisa on ühes (juba kehtetus passis), siis see probleeme ei tekita. Kaasas peab olema ka kehtiv pass, kuigi üldjuhul USA piiril uus pass neid ei huvita ja seda nad ei küsi ka. Tähtis on, et oleks kehtiv USA viisa ja poleks viisarikkumisi. :-)

Kinnitan eelmise kommija juttu. Proovitud !

Just sai käidud kahe passiga usas ja mingeid probleeme polnud :)

...paari nädala pärast. Mul 10-a. viisa vanas passis, pass küll veel kehtiv , aga vahepeal läksin mehele ja vahetasin perekonnanime. Kentmanni mulle uude passi viisat anda ei tahtnud, nii ma siis sebisingi abielutunnistusest notariaalse tõlke koos apostilliga. Eks vean kogu selle paberihunniku kaasa, aga ise ka arvan, et kuna ka vana pass on veel kehtiv, äkki nad siis muid pabereid ei tahagi näha.

Saatkonna koduleheküljel kirjas nii:

  1. I have a visa that's still valid, but it's in an old expired passport. What do I do?

Good news: You don't need to do anything! You can travel to the U.S. if you carry both your new, valid passport and your old passport with the valid visa inside (assuming the visa has not been damaged). However, if you want to do so, you may apply for a new visa to be put inside your new passport, but you'll have to pay a visa application fee.

http://www.usemb.ee/topten.php

Toimib ka praktikas.

...siin olnud juba paar nädalat. Piiril läks suht libedalt, näitasin ette, et viisa on selles passis aga vahepeal abiellusin, palun, abielutunnistus on siin, sellest erinevad perekonnanimed ja saingi üle. Võiksime olla juuli keskpaigani( ja oleksimegi) aga juba esmaspäeval tuleb naasta halli argipäeva Eestis...