trip-krainetrip-ukraine-dark
Kerala-Maldiivid

Kas kellelgi on kogemust või infot,kuidas saada soodsamalt Keralast paariks päevaks Maldiividele...Lennuk,paat,hotellid ja nende kohta veidi ka hinnainfot.Plaanis sõita aastavahetuseks Keralasse ja siis paariks päevaks ka Maldiividele Ette tänades Kirjutada võib ka meilile sikki2004@hot.ee

Trivandrum - Male - Trivandrum 3650 EEK / reisija. Sellise hinnaga saab internetist broneerides ja sama pakub ka Estravel.

Ja Trivandrumisse peaks Mumbaist ka rongiga saama...

Mina planeerin praegu pulmareisi. Algselt tahtsime minna Tansaaniasse ja Zanzibarile, kuna tahtsime, et meie kahenädalase reisi esimene pool oleks seiklusrikkam ja teine pool paradiisirannas lebotamine. Kuid pidime sellest plaanist loobuma, kuna eelarve läks liiga suureks. Nüüd mõtlesin ühendada puhkuse 1 nädal Keralas ja 1 nädal Maldiividel. Pole küll peale lennupiletite ja Maldiivide resortide midagi veel uurinud. Plaan oleks sinna minna märtsis. Ise, aga veel kahtlen kas ikka minna Keralasse, kuna olin juba nii harjunud mõttega Tansaania safaritest ja praegu ei suuda vist eriti miski seda ületada. Ja ei tea kas nädal Keralas on nii seiklusrikas. Või siis valida hoopis Sri Lanka reisi esimeseks pooleks.

Kas on ka kohapeal võimalik odavaid lende saada,näiteks viimase hetke pakkumised,muidugi ööbimisega ka peab kuidagi hakkama saama,kas on nii,et ilma broneeringuta maale üldse ei lasta.

Lastakse ikka. Kuid immigratsioonilehele on vaja kirjutada ööbimiskoha nimi. Sinna võid suvalise hotelli nime kirjutada.

Võta pakettreis Keeniasse ja tee nädalane Keenia-Tansaania safari telkidega. Saad nädala kaunist romantilist liivaranda ja nädalase seiklusreisi.

Kuidas Tansaania eelarve saab suureks minna võrreldes Malediividega. Praegu ju kestab mu meelest BRITISHi kampaania Keeniasse (erilist vahet pole, Tansaania ja Keenia on naabrid). Oli vist 7777 krooni, mis on selgelt odav (pole kindel lennujaamamaksu osas). Ega India lennud eriti odavamad pole. Tavaliselt lend on juba suur osa reisi kulust. Malediivid on siiski kena koht ka. Sri Lankal on aeg-ajal rahutu sõjakolle, pulmareisiks vist liiga ebastabiilne koht (nagu ka India tänu oma räpasusele).

Ahoi! Kas keegi on käinud India "oma Malediividel"? Kui jah, siis kaua paadiga sõit kestab, kui palju maksab ja ehk on võimalik ka tingida? Hotellide kohta leidsin infi, aga kohapeale mineku kohta hinnainfot pole osanud leida.

Kahjuks sel ajal, kui ma lennupileteid otsisin, taolist sooduspakkumist polnud. Kõige soodsam, mis ma leidsin oli u 18000.- Tansaaniasse ja sinna lisandusid veel Zanzibari lennupiletid. Niiet kokku ühele inimesele oleksid need maksma läinud umbes sama palju kui praegused India ja Maldiivide lennupiletid kahele inimesele kokku. India on odav riik. Tansaanias oleks aga nädal aega koos safaritega maksma läinud umbes 30000.- ühele inimesele. Kahjuks on praegu igasuguseid sooduspakkumisi mis panevad natuke südame kripeldama ja mõtlen, et oleks pidanud veits ootama.