trip-krainetrip-ukraine-dark
Kes on Estraveli pakkumisega USAs juba ära käinud

Need, kes on juba jõudnud USAs ära käia selle pakkumisega - jagage oma reisiga seotud kogemusi, soovitusi, tarkuseid. Tore oleks teada kus ööbisite, mida soovitate kindlasti vaadata/külastada, mis oli superäge, mille oleks võinud ära jätta jne. Endal minek kevadel NYC-Puerto Rico-Miami. Tänud ette neile, kes viitsivad/raatsivad oma kogemusi jagada!

Käisin oktoobris San Francisco- Washington New York. Kõik oli ok v-a. Estonian Air kes jättis ärä viimasel hetkel lennureisi algpunkti Hamburgi, mille tõttu ähvardas nurjuda kogu programm. SF oli hea odav hotell, Granada 600usd nädal koos 3korda toitlustust ja peaaegu kesklinnas. Kahju ainult et aega oli resile planeeritud liiga vähe. 8p SF, Washington 4 ja 5 NY

Tere. Äkki oskad soovitada hotelli New Yorgis?

Olime Pennsylvanias, see asub 7 avenüüja peaaegu Broadway nurgal. Väga hea asukoht, aga umbes 250usd ööpäev dbl.

Käidud ja kõik toimis. Isegi Bostonist Londonisse ümberistumine sai teoks alla 40 min. NYC olime 2 päeva (vähe) ööbimine West Side Inn Mannhattanil 100$ nägu. Floridas nädal ringi kõikjal sõidetud, sest Miamis pole midagi, PR-i jaoks 5 päeva oli VÄGA-VÄGA vähe. Sinna läheks kindlasti tagasi 2 nädalaks. Autod võtsime Eestist (Avisest). Floridas tasubvahele jätta Magic Kingtomi (Disneys). Seevastu Universal Studi Orlandos lahe (3d batman jne.)Evergladesi tasub vaadata ja hõljukiga sõita. Key West oli halloweeniööl omaetteelamus (on ka muidu). PR-il Camuy koopad, indiianlaste rituaaliplatsid, san Juani vanalinn, rannad jne.

Aga meie ööbisime ühes NY hostelis, mis asus kohe Central Parki läheduses. Hinnaks 20$ öö ja elamused vägevad :D Aadress: Columbus Studios, 106 West 83rd Street. New York.

Miamis soovitan, kui plaanis mitte palju kulutada elamise peale, minna Greenview Hotel.

1671 Washington Ave. Miami Beach, FL 33139. Asukoht väga hea. South Beachil, Lincoln roadist 100m kaugusel, ookeani äärde u. 400m. Üks öö 20-25$ inimese kohta, hommikusöök hinna sees.

mynameis, mida sa "vägevate elamuste" all silmas pead ka? Mina käisin novembri alguses NY-s ja ööbitud sai ühes Harlemi hostelis (146. või 147 tänaval asus) ja väga hilja peale ei tahtnud linna jalutama jääda :D Märtsis uuesti minek ja kõik ööbimissoovitused on oodatud :)

Ööbimine selles hostelis oli omaette elamus. See, et maja oli jube vana ja remonti polnud ka seal teab mis ajast tehtud, ühe koridori peale jagada kõigi vahel 2 tualetti ja 2 dušši jne:) Administraator väga lõbus. Kohtasime seal palju noori erinevatest maadest-venelasi,prantslasi, itaalasi. Polnud ennem sellises hostelis elanud ja kuna oli soodne hind New Yorki kesklinnas siis polnud häda midagi. Käisime mõned korrad öösel ja hilja õhtul jalutamas ja tundus küll turvaline.

Kas Greenwiev Hotel oli tõesti kõigest $20-25 öö? Ma otsisin erinevatelt saitidelt ja kõige odavamaks hinnaks sain $85. Kust kaudu sa broneerisid või võtsid kohapeal?

Ma arvan, et private room on 85 ja dorm bed 20 (4-8 inimest toas).

Milleks vireleda hostelites, kui tegelikult leiab ka päris korralikke hotelle päris hea hinnaga nt: http://eesti.hotels.com/ Ameerikas on 2 queen bed rooms, mis majutab 2-4 inimest. vaata mis hind tuleb 4 peale ja ka 2 peale leiab hotelle mis 25-30 USD tuleb

Manhattan on USAs erand hottelide puhul. Kui nt Vegases või Miami Beachil saab ok hotelli $50 eest 4-le inimesele kokku, siis Manhattanil alla $200 samaväärset ei leia.

Kas keegi on tagasi tulles tulnud ainult Londonini ja jätnud Stockholmi lennule minemata? Kas saab nii?

tuleb meeles pidada ikkagi seda,et hetkel seal´low season´ja hinnad all. Kui ikka Märts-Aprill minna siis hoopis teised hinnad kuna suur nõudlus.Meie leidsime sooduspakkumisi www.orbitz.com