Reisiblogi: keskeas aastaks rändama

Kui kripeldus üle ei lähe, aitab hästi, kui sellele järele anda. Üks keskealine paar võttis end töölt lahti, pakkis seljakotid ja läks aastaks Aasiasse ringi rändama. Nüüdseks on juba kolm kuud teel oldud (Hongkongis, Filipiinidel, Malaisias ja praegu Indoneesias) ja sama kaua ka blogi peetud. Ehk soovib mõni tripikaski sellest ideid ammutada või ise teelistele häid soovitusi jagada. Oleme oma reisieelarveks määranud 60 eurot päevas (kahele) ning vastavalt sellele valime ka sihtkohti ja tegevusi. Blogi asub siin

eeh, tahaks ka minna :D aga siis, kui pangalaen ära saab (ja sinna läheb veel tükk-tükk aega...)

Täiendus: väga huvitav lugemine! Tekstid just sellised parajad, mitte väga pikad ja koormavad. Kiitus Ingele, sulg tal jookseb :)
Hetkel olen Hongkongi juures...

Lahe! See ka meil plaanis, kuid kahjuks 10a. pärast, kui lapsed pesast välja lendavad. 

Kui küsida tohib, siis kui vanad te olete Inge ja Ahto?

Oi, juulikuu postitus on juba üles jõudnud. :) Praeguseks oleme teel olnud viis kuud. Aitäh kommentaaride eest. Küsida tohib isegi vanuse kohta, vastus kõlab, et viiekümnest enam palju puudu ei ole. 

Vahvad olete.

   Meie ei saa enam nii pikalt ette võtta (70 käes) aga jõudumööda tuuritame Eestis ja Euroopas ning enamasti just nii - ekspromt.

Nii äge blogi. Pean häbiga tunnistama, et suur osa tänasest tööpäevast kulus blogi lugemisele. Väga kift ettevõtmine teil ja no piltide järgi arvaks küll, et viiekümnest on teil ikka pigem väga palju puudu :) 

Mind huvitab aga hoopiski selline asi, et kui täpne eeltöö teil oli tehtud, enne kui kodumaa tolmu jalgelt pühkisite? 

Aitäh! Pea kohe, kui asi otsustatud, hakkasin tegema tabelit, millisesse riiki on millisel kuul ilma mõttes kõige parem minna, millised on viisatingimused, transport, hakkasin noppima välja kohti, mida võiks külastada jpm. Ettevalmistustega tegelemine on pea sama tore kui reisimine ise. :)  Kõike siiski uurida ei jõua,  nii et ka reisimise ajal tuleb päris palju logistikaga tegeleda. Viis esimest kuud olid just sesoonsuse tõttu täpsemalt paigas, edasi on veidi rohkem mänguruumi, aga praegu teame umbes kaks kuud ette, kuhu järgmisena liigume. Ikka selleks, et pikki lende soodsamalt saada.

Nii ei ole ilus! Peaaegu terve tööpäeva kulutasin lugemisele :D

Väga lahe.Meile ka viimasel ajal Aasia meeldima hakanud.Kaks korda Tais käinud ja tahaks tagasi.Meil hetkel lapsed Indiasse sõitsid.

Võib-olla pakub huvi, et oleme nüüdseks tiirutaarutanud ka Nepalis ja Indias ning võtnud aja maha Tais. Õige pea loodame maanduda Birmas.