Kõige soodsam küüt Euroopast Hiina?

On kellelgi ehk mingeid häid nippe, kuidas võimalikult odavalt Hiina saada? Minek on juuni teises pooles, seega aega veel küllalt, kuid mida varem planeerima hakata, seda parem. Praeguse uurimustöö tulemusena leidsin, et ca. 2500.- eest Air Balticuga Almatõsse ja sealt mööda maad edasi kuni piirini. Tahan õele Hiina elu-olu tutvustada ja selle tegemiseks on aega vaid kuu. Kindlad sihtkohad oleksid Yunnan ja Peking, nii et Ürümqist mööda maad sinna saamine kestaks pool igavikku. Air Astana koorib lennupileti eest aga viimsegi veeringu. Vaatasin ka eLongist Hiina siselende, mitte midagi soodsat ei jäänud sealt silma. Lennu alguspunkt ei mängi suurt rolli, olgu selleks siis Soome, Inglismaa või Saksamaa. Mujalt Euroopast lendamine oleks vast kulukam.

Või on tulemas mingid sooduskampaaniad, mille peale lootma jääda? Olen viimase paari päeva jooksul täieliku piksli-pohmelli nendest sadadest lennufirmadest ja veebilehtedest saanud, loodetavasti on kellelgi mõni hea soovitus. Mihkel.

Oh, lähen heidan pilgu peale. Tänud! Kui kellelgi veel soovitusi on, siis laske aga tulla.

Ehk aitavad sind kevadised (aprilli algul)Stocki Hullud Päevad kus on Finairi odavate piletite müük. Kahjuks Hiina linnade valik on vähenenud. Sügisel kadus Beijing (kasutasin seda sel suvel) - jäi ainult HongKong (edasi tagasi 7900 EEK). Ise tahan samuti kevadel HongKongi osta suveks piletit. HongKongist tuleb minna emamaale (Guangzhou)ja sealt saab juba odavate siselendudega või öiste rongidega edasi. Minu meelest kui varakult ära osta - mitte varem küll kui 1 kuu - on Hiina siselennud suht odavad. Eelis Hullu Päevade piletil on et pilet algab otse Tallinnas. Pöidlad pihku, et HongKong nimekirjast ei kao.

Praegu kõige odavam läbi Moskva (näit.17.06-11.07), ise küll nendega ei tahaks lennata; ARN-PEK 512 Usd ja 570 Usd HEL-PEK. Septembris käisime HEL-AMS-PVG ja PEK-AMS-HEL 4500 EEK AirChinaga, kasuta otsinguid!

Ai kurja, mukikassi toodud 4500.- oli küll hea pakkumine. Saite AirChinaga otse Amsterdamist Pekingisse? Enam nad Hollandist ei lenda mingil põhjusel.

kes Hiinas õppides ja kodus käies Almatõst maismaad pidi autoga piirini sõitsid (mingi 3-4 tundi), seejärel taksoga Ürümqisse (ka vist mingi 2-3 tundi) ning sealt siselennuga edasi. Hiina siselendude kõige odavamad piletid ilmuvad ca 1 nädal enne lendu, varem ostmine on raha raiskamine. Kui soovid kontrollida, mis pilet maksab, mine ctrip.comm lehele, vali järgmise nädala kuupäev ja näedki. Ma pole kunagi piletitest ilma jäänud, neid 1 nädal või vähem ette ostes, seda ka inimeste grupile.

Su õde peab ikka eriti seiklushuviline olema, kui sellisele reisile läheb.

Alustame Eestist õega koos, seega elaksime need seiklused koos läbi. Tema tuleb pärast lühikest rändamist tagasi kodumaale, mina jään Kunmingi õnne otsima. Mihkel.

Xiōng yŏu chéng zhú. Millist õnne oled otsimas? Mis sa selle all mõtled? Hiinas tuleb tööd teha, looderdades läbi ei löö.

Olen plaani enda jaoks korralikult läbi mõelnud, väga ilus vanasõna sellegipoolest. Kunming tundus esimesel külastusel eriti sümpaatne, samuti on plussiks asukoht - hea alguspunkt Yunnani või isegi Tiibeti looduse avastamiseks.