Krediitkaart Austraalias?

Ei saa mina aru, et kas teil kõikidel Austraaliasse minejatel on krediitkaardid olemas? Ja kas peab olema? Kuna ise elan Soomes ja seal küll krediitkaarti niisama ei saa kui pole püsivat töökohta ja vanustki peab olema 20. Ja ega ju püsivat töökohta saagi olla kui Austraaliasse minna? Kas Eestis siis saab krediitkaardi kaa niisama pangast?

1
2

Tee internetipangas kreditikaarditaotlus (miinimum limiidiga, 4000 kr). jah/ei vastus tuleb kahe tööpäeva jooksul.

0
0

Mul endal ka sama mure, ei saa krediitkaarti. Ja isegi kui saaks siis selle 4000 krooniga vist, ei reisi Austraaliasse. Tuleb minna reisibüroosse ja seal nad broneerivad ära, mingi teenustasu sinna otsa. miinuseks on see , et jääd ilma headest lennupakkumistest. . . . Järgmine kolepostitus kasutaja poolt läheb prügikasti! Trip.ee

0
0

Põhimõtteliselt saab krediitkaardi teha ka lapsevanema kaudu. Vist lapsevanema kaardile tehakse lisakaart. Kuna krediitkaardiga saab osta, rentida väga palju asju austraalias ja nad üldjuhul eelistavadki krediitkaarte deebetkaardile, siis soovitan selle teha.

0
0

Liimiit pole piiranguks, kui krediitkaardi kontole kannad raha juurde ja siis saad vajalikus suuremas summas ostutehinguid teha.

0
0

Minu teada peaks olema võimalik tellida pangast krediitkaardi tunnustega (Visa, Mastercard) deebetkaarti. Saab igal pool välismaal ja ka võrgus makseid sooritada kontol oleva rahasumma ulatuses.

0
0

Uurisn seda võimalust just esmaspäeval. Ryanair pakub võimalust maksta Visa Electron deebetkaardiga lennupiletite eest ja see on teenustasu võrra odavam kui krediitkaardiga makstes (vajalik CCV kood). Kahjuks Swedpank ütles, et Eestis ei väljastata (Visa, Mastercard) debeetkaarte CCV koodiga.

0
0

Saab küll, mul endal on SEB Visa deebetkaart (just Visa, mitte Visa Electron) ja sellel on CVV2 kood täiesti olemas.

Märkuseks: "VISA Electron" ei tähenda automaatselt deebetkaarti ja niisama "Visa" ei tähenda automaatselt krediitkaarti. Võimalikud kombinatsioonid on ka Visa Electron krediitkaart ja Visa deebetkaart, kuigi jah, need kaks kombinatsiooni esinevad (Eestis) harvemini.

0
0

Ka Sampo Goldil (mis on deebetkaart) on olemas CCV kood.

0
0

Helistasin üle ja selguski, et SEB pank tõesti väljastab CCV koodiga deebetkaarte, Swedpank mitte.

0
0

Kuulge, rahunege maha nüüd nende krediitkaartidega - kuskil seda siin vaja ei lähe. CASH on igalpool kõige arvestatam makseviis.

0
0

Kui jälle kõik räägivad, et vaja 5000 dollarit ja kui seda pole on krediitkaardiga Ok. Aga kui seda summat pole siis on ju vaja krediitkaardi et mitte tagasi sind saadetaks.

0
0

Mastercard (mitte Maestroga segi ajada) ja Visa Classic, Gold jne (Mitte Visa Electroniga segi ajada) ajab igal pool asja ära ja omavad CCV koodi ning kasutad oma kontol olevat raha mitte krediidikontot. Eraldi krediitkaardi omamisel ma pointi ei näe tänapäeval. Miks ma peaks tegema spetsjomm krediitkaardi ja siis sinna vajadusel raha kandma kui ma saan seda sama teha oma deebetkontoga? Sularaha mõttekusest ma siin ka väga aru ei saa, mõnekümned dollarid võivad jah igaksjuhuks taskus olla... samas siiamaani ma ei ole kuskil sellises kohas käinud kus kaardimaksevõimalus puuduks. Isegi kogu Cape Yorki piirkonnas oli teenindusjaamades kaardimakse võimalus olemas. Samuti kasutage Cash Out võimalust kui ei ole enda panga automaati ning ristkasutuse eest tahetakse mitu dollarit saada (ma ei tea teiste kohta aga mul on Commonwealth ja see tahab saada 4-6 dollarit võõra automaadi kasutamise eest. Cash Out on minuteada aga tasuta.)

0
0

Sinu jutu järgi järeldan, et Mastercard, Visa Classic, Visa Gold on ka deebetkaardid. Kas tõesti? Minul on Visa classic ja Mastercard gold ja tingimuste kohaselt on need 100 % krediitikaarid.

0
0

Visa Gold võib olla ka deebetkaart, näiteks SEB jagab neid oma kuldklientidele ja sellel on küll taga CCV kood olemas, netipoes pole osta proovinud, aga katsetan ära teinepäev.

0
0

No see eeldab siis kuldkliendi taseme saavutamist. Küsisin üle ja kahjuks jälle Swedpank väljastab Visa Gold-i ainult krediitkaartina.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased