Kreeka PLF

Lendan Tallinn-Ateena ja samal päeval Ateena-Rhodos. Piletid on eraldi paberil. Ei saa aru, kas pean täitma ära  2 eraldi PLFi või tuleb sinna märkida vaid Tln-Ateena lend?

Ja veel teine küsimus - tagasilennul peatun paar päeva Ateenas. Kas siis Rhodose-Ateena lennu jaoks on ka PLF vajalik? Tänud!

Tere

Tallinnast- Rhodosele lennates täidate ühe PLF´i, ehk põhilend ja siis seal on võimalus lisada jätkulend, ehk esimese lennunumbrina panete Tallinn-Athena lennu nr ja jätkulennuna Athena-Rhodos lennunumbri.

Tagasi tulles ei ole teil PLF vormi vaja täita sest liigute riigi sees. Vaja on täita ainult Eestisse saabumise leht.

Tänud! Loen "reisi targalt" saidilt välja, et PLF on vajalik täita ka mandrikreeka ja saarte vaheliste lendude korral ehk siis ka ju tagasilennul?

Tere.

Kui mitu päeva võib enne Kreekasse minekut PLF-täita.

Ei loe seda kuskilt välja.

Tänan.

me täitsime plf vist 3 päeva enne väljalendu...

Eelmine aasta tegin nädal ennem, arvasin ise ka et liiga vara ja küsisin saatkonnast järgi. Öeldi et pole midagi tähtis on miinimum aeg. See kord  ja 3-4 päeva ennem. Nagunii tuleb öösel, vast sõitu tulemus.

Tegin täna siis esmaspäeva lennu jaoks passi ära. Ja  üllatuslikult tuli kohe ka kood ära. Juulis veel tuli öösel enne lendu

Kood tuleb kohe ja see tuli nii ka juba kevadel, kus juures nad saadavad lennupäeva 0.00 paiku veel uuesti sama dokumendi meili peale. Saartevahel liikumisel nähtavasti kas siis midagi muudetud, küll ei ole kuskilt seda välja  lugenud suvealgul küll polnud vaja ja ei teaks et ka täna oleks vaja, Hetkel vaatan Re-open EU lehel ja ei loe ka sealt kuskilt välja, et Kreeka sisestel lendudel oleks PLF vaja täita.

Keegi ehk täpsustab, mis see perekond Kreeka mõistes on? St kui lähen reisile oma ema ja tütrega, kas piisab ühest PLFist? 

Saan aru, et Kreekasse mineku jaoks on vaja vaid päev varem teha PLF, täiskasvanutele covid-passid kaasa vaktsineerimise tõestusega (endiselt loen välja, et Kreeka pole defineerinud vaktsineerimise maksimaalset kestvust?) ja 4-aastasel pole midagi vaja. Sain õigesti aru?

Vastan ka ise.

Kreekas piisab ühest PLFist kogu reisiseltskonna peale. Saab panna eraldi pereliikmed ja mitte pereliikmed. 

Tallinna lennujaamas kontrolliti vaid vaktsineerimispassi lennukisse minnes ( reisisin käsipagasiga).

Riia lennujaamas ei kontrollitud midagi. Kreekas vaadati lennujaama sisenedes, et PLF on olemas aga seda ei kontrollitud.

Hotellis ei olnud midagi vaja (Korfu).

Tegin augustis ja tuli ka kohe vastus meilile.