Kreeta hotellid

Kas on keegi peatunud Kreetal hotellis Memory Hotel ja kas on mõni hea soovitus Kreetale minekuks juuni alguses? Tänan!

Keegi siin küsis Kreeta hotelli kohta. Internet ei lõpe tripiga. Vaadatagu nt www.tripadvisor.com

Balis Star: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g189421-d493948-Reviews-Bali_Star_Hotel-Rethymnon_Crete.html

0
0

ananass 20 March, 2009 - 13:45 Kreeta Reisiöömaja Küsimus

Kas keegi oskab anda infot sellise hotelli kohta nagu Bali Star Kreetal?

0
0

Loe nende blogi ja kûsi! http://anothergirlabroad.blogspot.com

0
0

Kas keegi on peatunud Kreeta Marilena hotellis, millised on muljed? Tänud ette!

0
0

Kas kellelgi on olnud kokkupuuteid sellise hotelliga nagu Aquis Vasia Beach. Tegemist on küll 5* hotelliga, kuid mind huvitaks kui kaugel on hotell merest?

0
0

Kas kellelgi on kogemusi nimetatud hotelliga ? Asub Kreetal Hersonissose keskuses.

0
0

Kas keegi on peatunud Gortyna, Golden Sun'is, Antinoos Hotel'is või Anthoula Village's Kreetal? Oskate ehk kiita/laita. :) Kaugus rannast, keskusest? Millised on söögid, toad? vms

0
0

Veel tekkis üks hotell: Phaedra Beach, selle kohta ootaks ka arvamusi. Aitäh neile, kes oskavad valgustada ja aitavad selle põhjal valikuid teha.

0
0

Kreetal kas Stella Palace või Aldemar Cretan Village? Lastega!

Plaan mais külastada teistkordselt Kreetat aga ei suuda kuidagi hotelli valida (minek Novatoursiga). Läbi on loetud juba ka kõik TripAdvisori kommentaarid. Äkki keegi on käinud, näinud või kuulnud ja oskab soovitada?

0
0

Käisime aug.2010 Stella Palace ***** ja jäime väga rahule.Meil vedas,kuna saime toa, mille juurde kuulus privaat bassein.Toit ja teenindus tasemel.Kaasmaalaste käest, kes viibisid Stella Palace ***+ ,kuulsime hotelli kohta ka ainult kiidusõnu.Meil oli reisikorraldajaks Estour.Paistis ,et ka lastel oli seal hulga tegevust.Rand lastele sobilik ,kuid veidi räämas.

0
0

Kreetal hotell Rethymno Village

Läheme esimene kord Kreetale, väljasõit 3.06 Palun, kas keegi on olnud Kreetal hotellis Rethymno Village, Novatoursi all on head soovitused, samas olen lugenud tripadvisorist ka halbu kommentaare.

0
0

Tutkisin ka TripAdvisor'it. See on minu jaoks must on enne suvalise hotelli valimist ükskõik kus. Omades üsna suurt kogemust selles vallas, siis soovitan kindlasti võtta arvesse kõiki UK ja US kirjutajate kommentaare, kuid pigem arvestada meie kultuuriruumist pärit seltsimeeste kirjutisi. Jah...kommentaaride hulk on väike, kuid pigem tavaeestlase jaoks positiivne. Mul mõnikord kõht krampis, kui ämerikaanod oma fotosid vannitoa hallitama kippuvatest vuugivahedest või kulunud vaipadest üles riputavad või 2**-3*** hotellide restoranide standardsetest hommiku- või õhtusöökide nende jaoks kehvast valikust ja teenindusest üles riputavad. Info seegi, kuid pigem lähtu kesk-, ida ja põhja-Euroopa kirjutajate retsensioonidest.

1
0

Eelmisel aastal septembris 2011 käisime Kreetal ja ööbisime Rethmino Villages. Asukoht suhteliselt hea, rand üle tänava 300m, hotelli toad suured, söök hea ja valik suur . Ostlemiseks tänaval poode küllalt. Ööeluga kahjuks kursis ei ole, aga restorane oli külluses. Autorente ümbruses palju. Jäime väga rahule.

1
0

Antinoos on peldik, soovitan eemale hoida ja midagi muud valida.

Kas keegi teab midagi Christiana Beachi kohta? Tripadvisor oli väga laialivalguv

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased