Krka rahvupark

Loen ja loen, aga aru ikka ei saa. Park tundub olevat tohutu suur. Mida sisestada nt gps-i, et jõuda kõige sobivamasse parklasse? Kaasas lapsed ja tahaks näha koskesid. Sain aru, et peaks startima võimalikult vara hommikul, aga ei leia infot, mis kl üldse piletimüük avatakse...

Meie alustasime Lozovacist.. 2-3 tundi piisav rahulikus tempos jalutamiseks. Näeb ära parima (kosed)), mis pargil pakkuda ja pole vaja võtta lisaks paaditrippe mis lisatasu eest. Sisenedes näiteks Skradinist tuleks võtta lisaks paaditripp Lozovaci koskede juurde. Kui olete autoga, võite kogu pargi läbi käia sisenedes eri väravatest. Meie sõitsime veel Roški slap i, kus sai ronida kõrge mäe otsa ja nautida vapustavat vaadet. Lastele vast liiga ränk ja ausalt öeldes peale Lozovaci ei avaldanud erilist muljet

Seal on jah mitu sissepääsu. Ise kasutasime http://www.np-krka.hr/stranice/entrance-skradin/30/en.html Skradini oma.

Paadiga sõitsime parki ja alles pargist ostsime piletid. Enne paati pole vaja osta. Paadid väljuvad iga täistund ja tagasi iga pooltund. Auto saab kenasti "tasuta" parklasse sättida tingimusel, et pärast külastad parklat omavat restorani. Lähed ostad kasvõi pudel vett.
Väga lahe koht, kindlasti tasub külastada.
Mõnusat trippi!Palju see paadisõit veel lisaks maksab?


2016 a ei maksnud midagi. Astud laeva ja sõidad.

Skradinist Lozovaci ei oska öelda, aga Lozovacist minu arvates maksis küll midagi, kuigi me ise ei sõitnud. Meile soovitati siseneda Lozovacist, kui tahad vähese ajaga näha võimalikult palju.

Infoks , et Juunist - Augustini on pargis väga palju rahvast ja seoses sellega on pandud ka piiranguid vees suplemiseks:
https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=auto&tl=en&u=https%3A%2F%2Fwww.fly4free.pl%2Fpark-krka-zakaz-kapieli%2F

 Kaks aastat tagasi oli koskede juures, veepinna pealmine kiht kaetud päikesekreemidest eraldunud rasvainetega, mida oli päris karm vaadata.