Kuala Lumpur

Selline väike küsimus, lähen perega kaks teismelist tüdrukut ja 4 aastane poiss nädalavahetuseks Kuala Lumpuri, mis oleks neile huvitavat seal. Ning naine mul sügavalt budha usku, kas seal on huvitavaid ja ilusaid templeid. Suudan muidugi googlest infot leida, aga mötlesin et küsin kas kellelgi midagi erilist meelde jäänud. Ise olen varem käinud ja pöhi kohtasi oskan neile näidata.

Kui templit soovid kulastada, siis Bathu Gaves

Lastele oleks loomaaias vast midagi huvitavat.

Templite poolest soovitaks Batu Cave'si külastust - asub küll natuke Kuala Lumpurist väljas. Muude templite kohta saate rohkem infot nt Hop-on-hop-off bussiga sõites (24h maksis 10 EUR).
Lastega tegevuste poolest soovitaks veel Kuala Lumpuri Aquarium'it. Täiskasvanute jaoks see pigem igav, aga lastele peaks kindlasti rõõmu pakkuma.

Tänud, kuidas seal kohapeal autorendiga on, mötlesin et vötaks vahepeal ka auto, ainuke tobe asi et ei möelnud sellele hotelli broneerides ja hotellis parkimis vöimalus puudub. Mötlesin siis et vajadusel äkki kohapeal ja lihtsalt hommikust öhtuni.

Bird park on lastele kindlasti ok, seal suht lähedal ka Butterfly park.

Loomaaeda ma ei soovitaks. Käisin seal 3a tagasi ja mulje oli pigem selline keskpärane. Batu koopad on kindlasti "must do" ning sinna saab mugavalt ja soodsalt linnast rongiga. Ei tea kas igal õhtul aga sattusin ühel õhtul peale Petronase Toweri kõrval asuvas pargis purskkaevu ja valgusshowle. Autorendil arvestada, et liiklus vasakpoolne.

Meie autorenti ei kasutanud - ühistransport (nt lennujaama ja tagasi bussiga) on väga mugav ja samuti on taksohinnad head. Seega kui kuskile kaugele Kuala Lumpurist ei plaani minna, siis väldiks mina närvide säästmise nimel autorenti. Liiklus vasakpoolne ja linnas liiklus ikka pigem närviline.

Liikluse pärast ma eriti ei muretse, olen Tais oma 50000 km aja jooksul maha söitnud, kaasa arvatud Bangkokk. Lihtsalt mötlesin, et kui meid viis inimest siis vast auto tuleb soodsam kui ühistransport. Ja taksosse ka väga ei mahu.