Küsimus kõigile , kes on käinud Kanaaridel.

Tõstaks ülesse sellise küsimuse nüüd, kui hooaja parimad pakkumised ilmselt seljataga on. Teeks siis ettepaneku, et kõik , kes tunnevad, et said väga hea ja makstud raha eest väga asise reisi kas siis Gran Kanaariale või Tenerifele, et paneks selle kirja. Huvitav oleks ka teada, et , mis kuus see reis toimus. Alustan siis ise. Reisin veebruaris , kaks maksis ja kolm sõitis. Läksime koos sõbrannaga ja leppisime nii kokku, et laps ei maksa. Minule isiklikult läks reis maksma 8000eeki, hommikusöök sees, Tenerifele , reisifirma oli Happy Travel. Jäin rahule väga, lõpuarveks koos ekskursioonidega ja õhtusöökidega kujunes siis hinnaks 12 000 eeki. Tundub mulle soodne ja moodne, kui praeguseid hindasid vaatan.

Reisifirma Happy Travel. Maksis koos hommiku- ja õhtusöögiga 9095 EEK-i. Ka ,nii reisikorraldaja kui ka reisi endaga väga rahul. Aga olen sellest juba kirjutanud::))

Novatoursiga. Loteriimajutus, maksumus ilma söökideta 5490,- koos kohapealse kuluga ca 10 000,-.Jäin rahule. olin seal kolmandat korda ja kohe kindlasti mitte viimast. Ilusaid reisielamusi.

Veebruaris sai nädalakese Tenerifel käidud. Horizon Traveli viimase pakkumise loteriimajutusega 3990;-) Kuna hind oli soodne, siis otsustas ka päike näidata end vaid poole sealsest ajast...

räägite küll hindadest ja söökidest, aga kas nende summade sisse kuulusid ka mõned ekskursioonid? kus,millal ja millega? arvamused külastatud kohtadest? soovitused?

davai, räägin enda eluloo ära. mina+sõber käisime veebruari lõpus tenel. meil läks reisipiletid + hotell ( ei olnud loterii majutus) saime LAGUNA PARK 2 'te kokku umbes 20 tonniga. Siis kohapeal läks paarile ekskursioonile koos giididega umbes 300 eurot. Käisime loro pargis, santa cruzis ja teidel. Siis üürisime ise auto mis läks maksma umbess 100 euri 3 päeva , väike citroen saxo, ilusti vedas ka mägiteedel. Pidurid lõid suitsema küll siis lõi sita ikka ilgelt vedelaks küll, aga muidu oli ok . Ja kohapeal raiskasime üpris vähe, sest söömas käisime vähe ( oli hotellis hommiku+õhtusöök = poolpansion) noo kohapeal mõned korrad söömas ja suveniirid nimodi 100 euri ringis. ehk= saab ka väga odavalt hakkama .

veebruari algul gc-l. 4500.- Sunny holidaysiga. väga rahul, sest oli karnevalinädal. auto peale läks 100 euri, üldiselt raiskasime kohapeal 2-e peale ca`10 000 eeki. ekskursioone ei võtnud, kõike näeb ka ise ja rohkemgi veel kui autoga ringi tuuritada. sama kehtib paariaasta tagusele reisile tenerifele. ainult et enne tasub käia gran canarial ja alles siis tenerifele. vastupidises järjekorras tundus kahjuks gc meile mannetu kogu oma kaktuste-krokodilliparkide ja kõrgeima tipuga.

Veebruari lõpus Horizoniga 6990 Peverly Park - poolpansion. Juurde 800 merevaatega toa eest. Kaks inimest siis koos kindlustusega 15.800.- Juurde kuluraha kahepeale tsipa üle 10,000. Jäime väga rahule. Järgmine kord siis tenerifele. Ainuke asi, millega rahule ei jäänud, olid lennuajast tingitud reisi lühenemine. (7ööd + 6 päeva). Harjunud 7 ööd + min 7 päeva.

Et siis 05.03.- 12.03 veetsime 3kesi mõnusalt aega Maspalomases.Reisisime Horizoniga ja meil oli loteriimajutus a.4500- ilma söökideta (reisikindlutus hinna sees). Loosiga saime hotelliks Parque Bali (bungalo). Peab ütlema et kena rahulik koht. Toas oli ka väike kööginurk,kõik vajalik söögitegemiseks olemas, ainult joogivee ostsime juurde, kuna kohalikust kraaniveest ei kõlbanud kohvi keeta. muidugi võtsime kodunt kaasa pakisuppe ja kuiv-pudru(ei kaalu ju midagi)ja musta leiba, sest seal musta leiba ei ole.hommikuti ja õhtuti tegime ise süüa, nii säästab raha ekskursioonide jaoks. paljud sõid hotelli kohvikus ega käinud ekskursioonidel,kuna söök oli kallis. tavaliselt on lõuna juba ekskursioonil hinna sees, nii et nälga ei jää. kokku läksid ekskursioonid maksma a. ca~ 300 EUR´i. Koos lisakulutustega(suveniirid, õlu jne.)läks meil see reis kokku ca~10000.-EEK´i per nägu. Loomulikult jäime me reisiga VÄGA rahule. Ja erilised tänud meie kiid Ave´le, kes tegi meie reisi huvitavaks ja toredaks!

G-C 13veebruar 2*6900.- + 4700.- laps ,kõik hinna sees +1500.-euri kuluraha alles jäi 20 euri

Meie broneerisime sügisel osturalli kampaania raames märtsi algusesse horizoniga tenerifele reisi(2 täis+1 laps, 5555.- +kindlustused) kokku 17,2k (loteriimajutus, ilma söökideta).

  • kohapeal rentisime auto neljaks päevaks (75euri), käisime loros, liblikamuuseumis, draakonipuud vaatamas, teidel, mango outletis shoppamas + kodustele suveniirid (ostsin emale lõhna, sain poole odavamalt kui meil maksab) + lapsele nänni jne, kokku kulus veel 10k raha.

Kindlasti oleks odavamalt veel saanud (turismimessilt viimase hetke pakkumise nt) ja autot mitte rentides ja koguaeg rannas/bassu ääres vedeledes.

Käisime naisega kahekesi ja hinnaks oli 4495 eeki nägu , loteriimajutus ja söökideta. kokku kulus söömise ja ekskursioonidega umbes 5000 ekki näo peale lisaks. Majutuse saime Corona Rojasse Playa del inglesis. Reisikorraldajad Katri ja Toomas olid väga tasemel, ilm oli soe 30 vilus umbes ja vesi oli ka meres mingi 20 kraadi ja üle selle . Võib öelda et jäime 100 % rahule.

meie käisime ka tenerifel. kuna elame ise taanis, siis siit ostsime piletid. viimase hetke pakkumisega. eekudes maksime siis 8800 kokku, 2 inimest ja loterii majutusega. porto de la cruzis olime ja jäime rahule. hotell, 1 toaline korter oli meil köögiga tegelikult. ise tegime syya ja ilmad olid ka ok. karneval oli super lahe! natuke sadas ka,a kohalikud ytlesid, et karnevali ajal pidi alati sadama..siis peseb tänavad enne ja peale karnevali puhtaks:) loro pargis veetsime ka tunde muidugi..mönus koht! ideaalne nädala aja puhkus minu meelest!