Kuhu panna kohvrid?

Palun andke nõu, kui hotellist(Manhattan) välja registreerimine on hiljemalt kell 12.00, aga lennuk väljub Newark-i lennujaamast kell 18.00, siis kuhu panna selleks vahepealseks ajaks oma kohvrid, kui tahaks veel natuke enne lennukile minekut linnas kolada? Kord varem jätsin oma kohvrid Grand Centralisse, aga nüüd loen, et hetkel neil see teenus puudub.
Kui kaua võtab aega Manhattanilt Newark-i saamine?
Kas sinna viivad ka Grand Cenrali juurest mõned bussid?

Sageli saab kohvrid jätta hotelli vastuvõttu ning neile hiljem järgi tulla.

http://www.schwartztravel.com/

10 dollari eest igavene jurakas kohver terve päev linna südames turvaliselt varjul- kuid see on minu hinnang, sest veebiavarustest võib leida ka teistsuguseid arvamusi.

http://www.yelp.com/biz/schwartz-travel-and-storage-new-york-2#query:luggage%20storage

Newarki lennujaama on minu arvates kõige parem minna Penn Stationist rongiga (+air train), aga bussiga saab ka. Siin lingil info: http://www.panynj.gov/airports/ewr-public-transportation.html
Eelistaks rongi sellepärast, et rong ei saa Holland Tunnelisse liiklusse toppama jääda. Penn Stationist peaks max 40 minutiga küll lennujaama jõudma, aga alati on hea vara kohal olla ja rongid päris iga 2 minuti tagant ei lähe, kuigi suhteliselt tihti.

Ise olen NYCis alati päevakava nii planeerinud, et saan kohvri / seljakoti jätta oma hotelli. Vaatan viimasel päeval hotelli läheduses ringi - nt viimati kolasin lihtsalt Manhattanil, käisin Apple´i, Victoria´s Secrets´i ja teisteski poodides ning tegin viimase-hetke oste. Siis tagasi hotelli asjadele järgi ja suund lennujaama.