Kuhu reisida oktoobris?

Plaan koos tütrega sügisesel koolivaheajal kuhugi soojale maale puhkama minna. See oleks meie esimene resi üldse kuhugi kaugele. Kuidas on ilmadega oktoobris, Egiptuses? Millise firma reis osta, mis hotell jne jne.

0
0
1
2

Egiptus on oktoobris väga hea valik. Firma Domina, hotell Goral Bay. Hästi ilusate korallidega rand ja mugavad rannatoolid.

0
0
  • Madeira
  • Kanaari saared

Endal positiivsed kogemused paketireisi puhul Horizon Traveliga.

0
0

Türgi on väga OK oktoobris!

0
0

Ma läheks küll Lõuna-Hispaaniasse siis.

0
0

Oktoobris Egiptus, Lõuna- Hispaania igat ok, aga oleneb, mis reisi mõte? Kõõluda mööda tundmatuid radu või lebotada rannas?

0
0

Tahaks ka minna lebotamise reisile vaheajal. Aga tõesti tahaks olla raudnael kindel, et ikka oleks seda sooja ilma ja merd ja liivaranda lastele pakkuda.

Kas tõesti oskate kinnitada, et Egiptuses seda sel ajal on?

0
0

Egiptuse puhul tean kindlalt, et tahaks need püramiidid siis ka oma silmaga ära näha ja kui julgen, siis ka veealune maailm huvitaks. Kuid reisi peaeesmärk oleks siiski meie porisest perioodist sooja liivaranna äärde pääseda...

0
0

No jah...mis ma ütlen...soe on seal kindlasti aga ma pole oma elus jubedamas riigis käinud kui see Egiptus ja ma ei saa üldse aru miks eestlased sinna karjadena lähevad ? Jube...nii must ja räpane , üldse kohe ei meeldi...aga inimeseid on erinevaid . Olen reisinud väga paljudes riikides,näiteks ise lähen oktoobris Jordaaniasse. Aga kui tõesti sinna Egiptuse lähedale kisub siis soovitaksin palju rohkem Tuneesiat , palju etem riik minna lastega kui sinna Egiptusesse. Ja loomulikud Kanaari saared, kus on igati vahva ma leaian, ja just nimelt lastega minnes!

0
0

Võin julgelt öelda,et ilm on siis väga soe. Olen ise käinud kaks korda novembris,siis oli sooja umbes 27-28 kraadi. Ja meri oli ka väga soe. Rannad väga ilusad. Olime Hurghadas.

0
0

Oktoobri lõpupoole, kui hooaeg sinnakanti lahti läheb, on ilmad igati ok. Omadest kogemustest ka november, detsember, jaanuar. Veebruari katsetame ehk järgmisel aastal :). Koolivaheaja hinnad muidugi ajavad minul isiklikult ihukarvad püsti, eriti veel kui perega minna.

Juhhei´le lisaks, et arvamused on tõesti erinevad! Minule peaks Kanaaridele sõiduks uimastava süsti ennem tegema juhuks, et ma ei teaks kuhu sõit. Ju ma siis räpakoll olen.

0
0

Julgen ka soovitada Tuneesiat, tulin alles nädal aega tagasi sealt ja mõtted on siiamaani veel seal, tõeline paradiis, viibisin Sousse linnas. Hotelliks oli Sousse Palace 4*, mis oli väga hea hotell, otse linna südames. Ja tõesti Egiptusel ja Tuneesial on suured erinevused. Inimesd on Tuneesias tunduvalt rikkamad, alati antakse jalakäijatele teed, taksojuhid ei tüssa jne. Egiptuses seda naljalt ei juhtu, kuigi mis seal salata, ka Egiptus meeldib mulle omamoodi.

0
0

Praeguste hindade ja dollarikursi juures kahtlemata Ameerika Ühendriikidesse. Lõunapoolsetes osariikides, näiteks Floridas on ka piisavalt soe rannas päevitamiseks. Aga teha on seal kindlasti palju muudki peale rannas olemise.

0
0

... saab päevitust ja tunduvalt odavamalt kui reisil. Pole vaja muretseda, kas hotell vastab ikka tärnidele, kas riik on must, kas taksojuhid petavad, sisalikud roomavad toas, kas mind teenindatakse ikka nagu kuningat jne. Eestlane teiste kultuurist ju ei hooli, tal endalgi kultuursusega probleeme.

0
0

Kas Hurghada või Sharm el sheik? Palju võiks maksta Kairo külastus?

0
0

Olime Hurghadas. Käisime Novatoursiga. Meil maksis Kairo reis 1 päev 75 USD, laps 40 USD. Kohalike käest saab natuke odavamalt, aga giid suhtleb venekeeles. Reis oli väga huvitav. Hurghadast Kairosse on 530 km.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased