Kui täpselt jälgitakse hotelli poolt check-in tehes lapse vanust?

Broneerisin Lloret de Maris hotellitoa - kahele täiskasvanule (kellest üks on 17-aastane) ja 1 lapsele, vanuses 13. Hilisemal põhjalikumal uurimisel selgus, et laste alla läheb vanus kuni 13 aastat. Siit küsimus, et kas kellelgi on kogemust selles osas, et kui täpselt jälgitakse sisseregistreerimisel seda vanusepiiri? Kas pigem broneerida tuba kolmele täiskasvanule (mida väga ei tahaks, sest hind oluliselt kõrgem) või jääda lootma, et sellele ei pöörata tähelepanu?

pakun 80/20, et ei huvita neid see vanus nii täpselt. Pigem jääda lootma, et ei pöörata tähelepanu. Sest, olgem ausad. Halvim, mis nad teevad, on küsida täishinda kolme täiskasvanu eest. niiehknaa on Teile ju broneeritud kolme voodikohaga tuba.

0
0

Minu lihtne matemaatika ütleb, et 13 ongi kuni 13 ja 17 ei ole täiskasvanu :)

0
0

To deepsky: olen Sinuga täiesti nõus ja ka booking.ee mõistes on 13 ja 17 veel lapsed, kuid olen viimasel nädalal Hispaania hotelle uurides aru saanud, et nende mõiste lapseks olemisest on seinast-seina. Mõni peab lapseks ainult kuni 2 aastast (Fergus Maripins) ja minu konkreetse küsimuse põhjustanud Hotell Anabel 12,99 aasta vanust. Aga eiran seda ja loodan, et nad ei viitsi nii põhjalikult süveneda:)

0
0

Ole lihtsalt valmis kohapeal juurde maksma. Juhul kui B comist broneeritud, võid nende tasuta numbril üle küsida.

0
0

Halloo. Kui reisid, kaks täiskasvanut ja kaks last (13 ja17) võtad kahese hotellitoa ! Tavaliselt kuni 6.a kui ööbivad olemasolevates voodites on tasuta. Kuhu sa sellises vanuses lapsed magama paned ?Enda double voodisse. Puhkus ikkagi.

1
2

Peaaegu 100% tõenäosusega ei teki probleemi. Kui kirjas on kuni 13 ja laps on 13, siis ka minu nägemuses on tingimus täidetud. No ja tegemist on ikkagi Hispaaniaga, kus suhtutakse mõnevõrra paindlikumalt erinevatesse reeglitesse :)

Mõnedele eelnevatele - ei reisi 2 täiskasvanut ja 2 last. Broneering on kolmele inimesele, kellest üks on siis "ametlik täiskasvanu", teine 17 (kes on üles antud ka kui täiskasvanu) ja kolmas 13-aastane.

0
1

Ma ise usun,et nad on juba reisilt tagasi ka.

3
0

Täiesti tõenäoline :)

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased