Kuidas leida Wiiralti haud Pére-Lachaise surnuaias?

Tere, sõidame Pariisi ja mõtlesin käia ka Pére-Lachaise surnuaias. Kas keegi oskaks kirjeldada, kuidas leida E.Wiiralti haud? Internetist ei leia mingit kirjeldust, ainult et peaks olema Edith Piafi ligidal.

Huvi pärast panin Google'i otsingusse ja vähem kui minutiga leidsin selle: http://sampselisee.blogspot.com/2008/05/viiralti-haud.html

0
0

Tere ja aitäh teile! Olin natuke fantaasiavaene ja otsisin ainult kaksis-veega.

0
0

Wiiralti haud on üsna Gambetta värava lähedal kaardil märgitud 88 surnuaia osas, nii et mugavam oleks mitte Pere Lachaise metroojaamas, aga järgmises Gambetta jaamas maha tulla. Soovitav on muretseda surnuaia kaart, kuna mingeid silte väljas ei ole. Välitahvli kaardil Wiiralti hauda märgitud ka ei ole. Sellise täpsema surnuaia kaardi saab muretseda ainult peaväravast. Kuna see 88-ga märgitud osa on ka suht suur, siis täpsustan, et Wiiralti haud on surnuaia aia poolt lugedes (ehk siis ülevalt) teises reas ja jääb Gambetta värava poolsesse ossa s.t mingi 5-6 haud vasakult äärest. Head otsimist!

0
0

Oskan anda vaid Edith Piafi haua asukoha: 48°51.582 2°23.937. Wiiralti oma on sissepääsu suunas mõnikümmend hauda.

0
0

Kui mul tuleb vaba päev, siis võin tulla ja näidata. [email protected] See ei võta mul tükki küljest ära ja alati on tore Pariisis eestlasi näha :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased