Kuidas võimalikult soodsalt Gran Canariale saaks?

Sain puhkuse perioodiks 13 kuni jaanipäevani välja ning tahaks minna Gran Canariale matkama ja puhkama. Probleem selles, et ööbimise leian mõistliku hinna eest aga kohale nagu ei saa kuidagi.

Ehk keegi oskab kuidagi natuke aidata? Praegune rekord 500 edasitagasi ühele inimesele. Saaks mingi valemiga 200 edasitagasi oleks lausa imeline.

Aitäh kui keegi viitsib aidata.

Võitsin Bingo-lotoga 5000 eurot ja tahaksin Tallinna vanalinna korterit osta.
Probleem on selles, et kõik müüjad soovivad oma kinnisvara eest sadu tuhandeid ja ei hakka nagu kuidagi hammas peale.
Ehk keegi oskab aidata natuke, saaks mingi valemiga vanalinna korteri näiteks
10 000 euroga, oleks lausa imeline.

Aga tõsiselt rääkides - M I K S peaks mõni lennufirma mai lõpus müüma sulle juuniks pileti üle 9000 km (edasi-tagasi) pikkusele lennule 200 euroga?
See teeb vaid umbes 2 senti kilomeetri kohta.
Kas bussiga Tallinnast Tartusse saad sellise kilomeetrihinnaga? Või oma autoga?

Arvatavasti on selline hinnaootus väga ebareaalne. Lennufirmad on vähemalt teoreetiliselt ikkagi kasumit taotlevad ettevõtted oma püsikuludega. Lennukid ise ja kütus maksavad, pardapersonal tahab palka saada, lisaks tuleb maksta ülelennu- ja lennujaamatasusid, riiklikke makse jm.

Nii vähe ette ostavad pealegi pileteid ainult vähese hinnatundlikkusega ärireisijad. Neile pole eriti põhjust soodustusi teha.

Kui kindlalt on tarvis minna, kraba see 500-ne diil ära.
Või muuda reisiaega ja sihtkohta.

Sorry entu, aga see on tõesti ebareaalne lootus saada 200 euriga edasi-tagasi Kanaaridele kui sa juba 2,5 nädala pärast minna tahad.

Üldiselt oled soodsa hinnaga pileti leidmisega hiljaks jäänud. Kui soovid soodsalt ja mugavalt kohapeale saada siis tavaliselt tasub alustada otsimist vähemalt pool aastat ette.
Kui otsid soodsat varianti, siis kombineeri Azairis . Panin alguspunktiks Riia ning odavlennufirmadega saaksid näiteks sellise diili:

Arvesta, et ümberistumised võivad olla pikad ning iga pileti pead ostma lennufirma kodulehelt eraldi.
Üks variant on Gran Canaria, aga seal on ju veel teisi saari ka (Tenerife north/south, Lanzarote) . Nendesse sihtkohtadesse võib samuti Azairist ehk miskit leida.

Vaatasin kiirelt sportlikust huvist, et mis variant Ryanairiga oleks. Saaksid u 300 euriga, kui lendad aint käsipagasiga ja minnes ümberistumine Weezes 2 päeva ja tagasi tulles 1 päev.

Wizzairi puhul jälgi pagasireegleid...neil on tasuta käsipagas veel väiksem kui teistel säästufirmadel.

Kas on oluline just Gran Canaria? Praegu juba ka mandri-Euroopas või Vahemere saartel ilus ilm ja matkamisradadest ei tohiks puudust olla, kui otsida, siis kindlasti leiaks palju odavamaid pileteid kui kanaaridele.

Norwegian Helsingist oli eelmine sügis mitu kuud ette küll soodne, kuu tagasi oli Saksamaalt alla 100EUR lende. Praegu küll ei paista soodsat varianti olevat.