Kus saaks odavaid edasi-tagasi lennupiletid osta Kanadasse?

Kus saaks odavaid edasi-tagasi lennupiletid osta või noh kus tulevad head viimase hetke pakkumised sinna kaugule üle ookeani, ?:) Kindlasti on see küsimus kusagilt siiin foorumist läbi läinud aga ... laiskus eelkõige :D Jään vastuseid ootama :)

Pigem saab odavaid pileteid sooduspakkumistega. Tuleb pidevalt jälgida infot, reklaami.

Olen AirTransat'i lendude hulgast soodsaid pakkumisi leidnud, Madriidist sai proovitud..

Praegu on British Airwaysil soodusmüük.

Jet'il Riiast Toronto 750. Vahepeal oli Lufthansaga 650. Kogu aeg peab lennufirmade kodulehekülgi jälgima, iga päev võib soodukaid olla.

Oleneb, millal sõidad. Endal on ka plaanis millalgi kevadel ära käia ning läbi Londoni (elan ise Inglismaal) saab umbes 500 euroga edasi-tagasi. Sinna juurde tuleb muidugi lisada näiteks Ryanairi pilet Tallinnast Londonisse ja tagasi.

Minu soovitrus oleks esmalt määratleda oma soovitud lennu parameetrid: millal soovid lennata, kas ühe- või kaheotsalend, kui paindlik oled aegade osas. Ja ka oluline - milline on hind, millega ise rahule jääd? Sa võid ehk isegi leida ülisoodsa pileti 300€ eest järgmise aasta märtsiks, ent kui Sul on vaja lennata novembris, kuhu on saada vaid 500€ pileteid, siis ei saa ka 300€ olla kriteeriumiks.

Kui konkreetsete pakkumiste juurde tulla, siis hetkel saab nt oktoobriks Brüssel-Toronto-London kahvlilennu pileteid ca 350€ eest (vt ebookers.de, nt 11.11 - 24.11). Kombineerides seda EA sügispakkumisega võib alla 500€ eest ära käia küll.

Lennud Euroopast Kanadasse, kust otsinguga alustada?

Tere!

Kavatsen suvel (oletuslikult juuli lõpus) reisida Kanadasse. Minu õnnetuseks ei ole mul kunagi olnud vajadust lennupiletite broneerimisega tegeleda.

Kust teha algus? Milliseid lehekülgi jälgida (konkreetselt siis Kanada otsa puhul)? Millisel ajal on lootust kõige paremaid pakkumisi leida?

Olen üsna paindlik selles osas, mis puudutab mitmeid ümberistumisi ja hetkel veel ka selles osas, millise provintsi kaudu riiki siseneda.

Olen tänulik vihjete eest.

Idarannikule võid üldjuhul paremaid hindu leida kui Vancouveri- kanti. Mis kp sul tarvis on?

Triinule,

et loe nüüd teema uuesti korralikult läbi. Vihjeid on ju piisavalt.

Aitäh! Kuupäev ei ole kivisse löödud, aga soov oleks startida 30. nädalal ehk siis vahemikus 23.-29.juuli