Kutsikas viia Kariibi saatrele

Tere, kas on keegi, kes on lähiajal minemas Kariibi saartele? Oleks vaja 1 kutsikas sinna saata. Täpsem sihtkoht on Bogota city, "El Dorado" lennujaam. Oleks väga suur abi ja kindalti kompenseriks reisirahasi! 56684649, Margot.

Bogotast Kariibi mere äärde on tiba pikk maa? Ning saarel see linn nüüd küll ei asu.

Mina ka ei tea, nii on see kutsikaostja mulle kirjutanud, et see lennujaam sobiks neile kõige paremini.

Raha saad ikka enne saatmist kätte? Millisesse riiki see koer täpsemalt minema peab? Miks peaks keegi sealt kandist ostma Eestist koera, kui ta saaks USAst iga kell odavamalt (kui just mingeid kindlaid liine taga ei aja)?

El Dorado lennujaam asub Bogota linnas Kolumbias. See riik liigitub juba Lõuna-Ameerika alla.

Kas tõesti looma saatmine teise riiki nii lihtne on? Annad lihtsalt kaasa? Mingeid pabereid ei pea korda ajama?

Nõudmised on erinevad sõltuvalt riigist, kuid võib juhtuda, et tõesti on vaja kaasa võtta vaid vetpass ja ei miskit muud. Loomulikult tuleb osta koerale lennukipilet ja lennujaamas võib olla ka vajadus paberite täitmiseks.

Mul oleks vaja Kolumbiast kilone pakk ära tuua. Vedelik see pole vaid valge pulber. Võib käsipagasisse panna. Kompenseerin heldelt.

Osta sealt koer ja pane koera sisse :D

Peaasi et mõni imikuga sama teekonda ette ei võtaks.

Loomi saab transportida cargoga. Oma kogemus suure koeraga USAsse. Sinnaleenul sain broneerida koera samale lennule, aga millegiprast ei olnud voimalk broneerida koera tagasilendu. Taitsa loll olukord oli, et pidin sinna lendama uheotsa piletiga. Kuidagi ei soendanud sopra sinna ripakile ootama jatta. Aga parats selgus, et nad hoolistevad loomade eest vaga hasti. Kaivad kontrollimas kas koik on korras & vesi on olemas. See oli kull 6 aastat tagasi. Nuud voibolla on olukord muutunud. Head reisi!

Mul on kogemus kutsikaga lendamise kohta. Hoitakse ja poputatakse neid piisavalt ja see on väikseim muredest kutsiga lendamisel. Palju suurem mure on sissepääsuga ja vajalike dokumentide saamisega. Väga paljud riigid on kehtestanud just kutsikatele eraldi garantiini tingimused. Igas riigis on list, kust tohib koeraga tulla ja kust mitte, kui vana peab kutsikas olema ja milliseid süste eelnevalt saanud.

Bahreinis oli garantiini pikkus 30 päeva ja see tuli ise maksta, samas täiskasvanud ja vaksineeritud koeradele see puudus. Eraldi teema on saatmise hind, aga see vast pole selles teemas tähtis:)